World of Tanks Blitz dodaje tematyczne gadżety w grze, gdy celebryta Vinnie Jones rozpoczyna wydarzenie Holiday Ops 2024 | Recenzje gier na iPhone’a i iPada

Wargaming wie ożywia sezon zimowy w grze World of Tanks Blitz, z udziałem brytyjskiego piłkarza i gwiazdy filmowej Vinnie’ego Jonesa jako nowego ambasadora celebrytów. Przyniesie on nie tylko mnóstwo tematycznych nagród do corocznych Holiday Ops, ale także wprowadzi 10-stopniowe celebryckie wyzwanie od 1 do 20 grudnia.

Nowy Ambasador Świątecznych Opsów

Podczas wydarzenia World of Tanks Blitz Holiday Ops 2024 możemy spodziewać się, że Vinnie Jones wkroczy do swojej nowej roli jako dowódca wojenny po swoim czasie spędzonym jako egzekutor na Liście Złych Grzecznych Świętego Mikołaja. Ten kinowy zwiastun powinien dać ci wszystko, co musisz wiedzieć, ale wystarczy powiedzieć, że będą też wybuchające świąteczne dekoracje – plus Mikołaj w rzeczywistym czołgu.

Wielkie Imprezy

„Usłyszałeś to poprawnie, zawieszam na dobre moje cukierkowe laski, aby dołączyć do niesamowitych graczy World of Tanks na święta 2024” – mówi Ambasador Świątecznych Opsów World of Tanks, Vinnie Jones. „Moje dni 'poprawiania’ ludzi na liście niegrzecznych już minęły. Jestem teraz dowódcą World of Tanks, i będzie to 'Jingle-Bells’ na całego!”

W międzyczasie, aktywności Holiday Ops będą rozdawać tematyczne awatary i kolekcjonerskie przedmioty w ramach 10-stopniowego celebryckiego wyzwania, przy czym 10. etap umożliwi zdobycie załącznika „Final Argument”. Świąteczne losowanie oferuje również czołg Cobra z legendarnym kamuflażem jako specjalną nagrodę.

Chcesz Dołączyć do Zabawy?

Chcesz dołączyć do tej wspaniałej zabawy? Pobierz World of Tanks Blitz na iOS i Androida już dziś.

Źródło : www.appspy.com