World of Tanks Blitz: 5 wskazówek jak zarabiać kredyty

5 najlepszych sposobów na zarabianie kredytów w grze World of Tanks Blitz

1. Użyj najlepszych zarabiaczy kredytów

Zbiorniki w grze World of Tanks Blitz nie są wszystkie takie same. Istnieją czołgi premium z poprawionym zarabianiem kredytów, które okazały się bardziej zyskowne niż analogi F2P. Możesz zarobić znacznie więcej kredytów w WoT Blitz, jeśli grasz z najlepszymi zarabiaczami kredytów. Aby dowiedzieć się, jakie są najlepsze czołgi premium do zarabiania kredytów, sprawdź przewodnik o najlepszych czołgach premium w 2024 roku. Tutaj wymieniliśmy najlepsze czołgi VIII poziomu do zmielenia kredytów.

2. Kup konto premium WoT Blitz

Konto Premium to konieczność dla zmielenia kredytów w grze World of Tanks Blitz. Konto Premium pozwala graczom zarabiać 50% więcej doświadczenia i kredytów. Jeśli chcesz zakupić Konto Premium, sprawdź poniższą tabelę. Wyjaśnia ona wszystkie oferty Konta Premium dostępne w sklepie WoT Blitz: Nazwa oferty Cena Konto Premium na 7 dni 1 250 złota Konto Premium na 30 dni 2 500 złota Konto Premium na 90 dni 7 000 złota Jednak jeśli chcesz zdobyć Konto Premium znacznie taniej, upewnij się, że skorzystasz z ofert specjalnych dostępnych w sklepie w grze. Pozwala to na uzyskanie konta premium World of Tanks Blitz w obniżonej cenie. Oprócz Konta Premium, możesz aktywować Wzmacniacze Kredytów, które mogą jeszcze bardziej zwiększyć dochód z kredytów.

3. Graj extra ostrożnie

Jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie dochodu z kredytów w grze World of Tanks Blitz jest granie extra ostrożnie. To pomoże ci zarobić więcej kredytów nawet jeśli nie masz konta Premium ani czołgu Premium. Oto kilka wskazówek, które pomogą ci grać lepiej i tym samym zarabiać więcej kredytów.
– Nie spieszy się do bitwy i nie wystawiaj się na niepotrzebny ogień
– Unikaj wcześniejszego zniszczenia. Im dłużej przetrwasz, tym więcej obrażeń zrobisz
– Nie próbuj być bohaterem za każdym razem. Graj ostrożnie i unikaj ryzyka

4. Oszczędzaj swoje kredyty

Zarabianie kredytów w grze World of Tanks Blitz nie polega tylko na mieleniu, ale także na wydawaniu. Musisz prawidłowo zarządzać wydatkami kredytów, aby stać się milionerem. Oto kilka wskazówek, które pomogą ci efektywnie oszczędzać kredyty:
– Kupuj czołgi wysokiego poziomu tylko podczas wyprzedaży
– Bierz tylko niezbędne środki konsumpcyjne, nie używaj tych z premium, które są przecenione
– Nie używaj amunicji złotej. Jest za droga

5. Graj w plutonie

Ostatnia wskazówka, która znacząco zwiększy twój dochód z kredytów w grze World of Tanks Blitz, to granie w plutonie z przyjaciółmi. W ten sposób masz więcej możliwości zadania większych obrażeń niż grając solo. Ponadto, razem możesz wywierać większy wpływ na bitwę i zdobywać więcej zwycięstw, co pozytywnie wpłynie na twój saldo kredytowe.

Źródło : www.bing.com