World of Tanks Blitz: 10 lat gry! Specjalne wydarzenia przez całe lato!

World of Tanks Blitz: 10 lat na rynku gier wideo

Minęło dziesięć lat od premiery gry World of Tanks Blitz na urządzeniach mobilnych, z trzema narodami i ośmioma mapami. Obecnie militarna gra strategiczna jest dostępna na wielu platformach, w tym na PC, macOS i Switchu, z pełnym cross-play i cross-progression. Gra posiada ponad 500 czołgów, 11 trybów gry i ponad 30 map. Według statystyk Wargaming, grają w nią ponad 180 milionów osób. Oczywiście informacja prasowa nie precyzuje, czy jest to liczba kont czy osób grających, jednak 180 milionów to spora liczba, niezależnie od tego, jak się to interpretuje, podobnie jak ponad 1 miliard dolarów, które gra przyniosła. Z okazji rocznicy, Wargaming świętuje przez całe lato. Deweloper ma coś zaplanowane na każdy miesiąc: czerwiec, lipiec i sierpień.

Czerwiec: Nowe czołgi i wydarzenia urodzinowe

W czerwcu gracze będą mieli szansę zdobyć nowy czołg VIII klasy podczas imprezy urodzinowej, jak również niektóre ulubione czołgi X klasy. Będą mogli również otrzymać specjalny kontener z czołgiem Blasteroid, motywem avatara i tła profilu. Wystarczy zdobyć ten kontener przed 30 czerwca.

Lipiec: Impreza w kosmicznym stylu

W lipcu gracze mogą spodziewać się imprezy w stylu kosmicznym z powrotem misji „Cel: Sheridan Missile”. Będzie również specjalna współpraca z franczyzą filmową science fiction (obecnie nieujawnioną).

Sierpień: Powrót wydarzenia Mad Games

Na zakończenie, w sierpniu wydarzenie Mad Games powróci na dziesięć dni. Gracze mogą również cieszyć się nagrodami za staż oraz spodziewać się „całkowicie epickiego (i tajemniczego)” prezentu na zakończenie sezonu.

Źródło : www.bing.com