World of Tanks ANZ Premier League rozpoczyna sezon piąty – komputery kapsułowe


26 sierpniaten2022 — Dzięki dołączeniu nowego zespołu, wymianie graczy poza sezonem oraz znaczącym zmianom w formacie i finałach, World of Tanks ANZ Premier League rozpoczyna sezon piąty intensywną akcją pancerną już dziś – w piątek 26.ten Sierpień!

Aby chronić swoją koronę, powracają mistrzowie sezonu czwartego – North Sydney Sentinels i ich potężny rywal w finałach – South Sydney Skorpions. Miejsce Brisbane Bulldogs zajmuje nowy zespół, Cairns Comets, który wspiął się po drabinie z ANZBL.

Jako pierwszy w historii gracz handlujący w konkurencji, Trax kieruje się do Adelaide Action X, podczas gdy Saxon dołącza do przemianowanych na Christchurch Conquerors. Melbourne Matildas i Penrith Panthers dopełniają sześć drużyn rywalizujących w tym sezonie.

Kevin Zhu, ewangelista społeczności World of Tanks ANZ, mówi, że w miarę powiększania się ligi zespół wykorzystuje każdy nowy sezon do wprowadzania znaczących zmian i lepszych sposobów na nawiązanie kontaktu ze społecznością.

„Wprowadziliśmy zmiany do formatu Wielkich Finałów, stworzyliśmy większą różnorodność przy wyborze map, a kopalnie zostały zastąpione w tym sezonie Linią Zygfryda. Niezwykle popularna liga fantasy powraca, a my dodaliśmy nową cotygodniową pulę nagród” — powiedział Kevin.

Wielkie finały piątego sezonu będą teraz odbywać się w formacie „best of 9”, co oznacza, że ​​drużyny, które zdobędą prawo do gry na scenie, na żywo z Fortress Melbourne, będą musiały odnieść pięć zwycięstw i rozprzestrzenić swoją różnorodność na mapie.

Aby jeszcze bardziej podgrzać rywalizację, drużyna nie może już na tydzień wybierać tej samej mapy jako rozstrzygającej remisy. Oznacza to, że jeśli dojdzie do rozstrzygnięcia remisu, zawsze będzie on znajdował się na nowej mapie. Dowódcy będą więc musieli być lepiej przygotowani w tym sezonie, ponieważ mapy będą nieznane dopiero na kilka godzin przed meczem.

Sezon rozpoczyna się wraz z wprowadzeniem aktualizacji 1.18, która będzie zawierać nową linię czołgów włoskich. Nowe taktyki z pewnością pojawią się wraz z pojawieniem się sześciu czołgów, w tym niszczyciela czołgów X poziomu (Minotauro) i przerobionego AMX M4 54.

Na koniec powraca potężna Liga Fantasy, w której najlepsi spośród konkurencji mogą zabrać do domu lwią część nagród. W tym sezonie dodano cotygodniową pulę nagród, w której osoba, która zdobędzie najwięcej punktów w danym tygodniu, zdobędzie fajne 500 sztuk złota.

World of Tanks ANZ Premier League (ANZPL) to rywalizujący tryb World of Tanks 5 na 5, w którym znajdują się drużyny stanowe, faza grupowa podwójnej rundy z każdym, liga oddolna w ANZBL oraz finał LAN offline, który ma wyłonić najlepszą drużynę w całej rozgrywce. Australia i Nowa Zelandia.

Piąty sezon rozpocznie się 26 sierpniaten 2022, z finałem 26 listopadaten 2022.

Aby uzyskać więcej informacji na temat World of Tanks, World of Tanks ANZ Premier League lub pobrać World of Tanks za darmo, odwiedź www.worldoftanks.asia. Oficjalny kanał World of Tanks Twitch to https://www.twitch.tv/worldoftanksanz

###

O World of Tanks

World of Tanks to pierwsza oparta na drużynie, wieloosobowa gra akcji online poświęcona złotej erze inżynierii czołgów. Zanurz się w epickich bitwach czołgów z graczami z całego świata. Twój arsenał zawiera ponad 600 pojazdów opancerzonych z 11 krajów, szczegółowo opisanych z historyczną dokładnością.

Oficjalna strona internetowa: www.worldoftanks.asia

O Wargaming

Wargaming to wielokrotnie nagradzany twórca i wydawca gier online z siedzibą w Nikozji na Cyprze. Działający od 1998 roku Wargaming stał się jednym z liderów branży gier z 17 biurami na całym świecie, w tym studiami w Chicago, Pradze, Szanghaju, Tokio i Wilnie. Miliony graczy cieszą się tytułami Wargaming na wszystkich głównych platformach gier. Do naszych flagowych produktów należą darmowe hity World of Tanks, World of Warships i World of Tanks Blitz.

Oficjalna strona internetowa: wargaming.comŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6308f5117e0649a9bf9b22d6d83d0fe7&url=https%3A%2F%2Fwww.capsulecomputers.com.au%2F2022%2F08%2Fworld-of-tanks-anz-premier-league-rolls-out-season-five%2F&c=14593634607524417658&mkt=fr-fr