Wiadomości Xbox: Nowy sezon World of Tanks: Dołącz do ewolucji!


Streszczenie

  • Sprawdź nagrody za najnowszy sezon, w tym nowe czołgi premium dla trybów II wojny światowej i zimnej wojny.
  • Wejdź do rozszerzającego się uniwersum zimnej wojny dzięki nowej linii pojazdów z drzewa technologicznego.
  • Graj jak mitologiczna legenda lub dumny jak pirat: Dowódcy dostępni jeszcze w tym sezonie pozwolą ci stać się nowym rodzajem obecności na polu bitwy!

Jeśli siedzisz nieruchomo na polu bitwy, jesteś tylko celem. Przygotuj się, aby ruszyć rozgrywką pojazdem opancerzonym w najnowszym sezonie Nowoczesna zbroja World of Tanks – Ewolucja!

Ewolucja robi co Świat czołgów robi najlepiej: zabiera cię w podróż przez historię czołgów, stawiając cię na czele maszyn bojowych z okresu II i zimnej wojny. Daje ci również nagrody o wartości 100 poziomów, dając ci dopalacze PD, złoto, czas premium i nie tylko, aby uczynić cię czołgistą, którym miałeś być.

Masz trzy różne sposoby zdobywania nagród: ścieżkę darmowych nagród, przepustkę sezonową i przepustkę sezonową Ultimate. Każdy czołgista może odebrać nagrodę ze ścieżki darmowych nagród – wystarczy zalogować się i grać, aby rozpocząć podbijanie wyzwań i postępy w sezonie!

I nie myśl, że brakuje nagród tylko dlatego, że są darmowe. W tym sezonie poziom Free Rewards obejmuje niszczyciel czołgów M56 Scorpion i czołg średni HMH M51 Super Sherman do trybu II wojny światowej, a także zupełnie nowego Iris Amiyr 3D Commander. Wybierz umiejętności, które Iris może opanować i przypisz ją do swojego ulubionego pojazdu, aby podbić dowolne pole bitwy!

Jeśli lubisz zdobywać nowe rzeczy, na pewno zechcesz sprawdzić przepustkę sezonową. Nie tylko zapewnia nagrody na każdym poziomie, oprócz tego, co zarobisz dzięki darmowym nagrodom. Daje również dostęp do innego nowego dowódcy 3D, wraz z nowym pojazdem sezonu Zimnej Wojny, czołgiem średnim Magach 5.

Ale jeśli chcesz osiągnąć najlepsze wrażenia sezonowe, wybierz Ultimate Season Pass. Ta mega oferta da ci dostęp do wszystkiego, od darmowych nagród i regularnej przepustki sezonowej PLUS 25 poziomów automatycznie ukończonych, trzeciego dowódcy 3D i nowego pojazdu z czasów II wojny światowej – czołgu lekkiego T41E1!

To nie wszystko, na co musisz się spodziewać. Kiedy ewolucja się rozpocznie, nie da się jej zatrzymać!

W zeszłym roku, kiedy gra stała się znana jako Nowoczesna zbroja World of Tanks, wprowadziliśmy pierwsze czołgi oparte na pojazdach z okresu zimnej wojny. Teraz, w sezonie ewolucji, będziecie mogli doświadczyć najnowszego rozszerzenia trybu zimnej wojny wraz z pojawieniem się nowej gałęzi drzewa technologicznego dla frakcji niezależnej. Ta linia pojazdów powiększy się o siedem czołgów czechosłowackich i rumuńskich, z których każdy będzie wszechstronnym wojownikiem, który potrafi dostosować się do wszystkiego, co rzucą ci przeciwnicy.

Nawet sama rozgrywka ewoluuje wraz z sezonem. Będziesz mógł skorzystać z ulepszeń, takich jak system ostrzegania o pociskach i alert, który poinformuje Cię, jeśli masz zamiar wyruszyć do bitwy bez dowódcy z ulepszonymi umiejętnościami dowodzącym twoim czołgiem. Będziecie też mieli okazję doskonalić swoją technikę na zremasterowanej mapie Przełęczy Halfaya, która powraca do rotacji.

A jeśli chcesz na nowo wyobrazić sobie swoją obecność na polu bitwy, złap jednego z unikalnych dowódców, którzy będą dostępni. Karty klucza mitologicznego powrócą na ograniczony czas w sierpniu; każdy z nich gwarantuje Ci dowódcę 2D zaczerpniętego bezpośrednio z legend azteckich, egipskich, greckich, nordyckich i nie tylko. Tak, dobrze to przeczytałeś: możesz otrzymać szansę powierzenia Zeusowi dowództwa nad czołgiem. A potem, w samą porę na wrześniowy Dzień Talk Like a Pirate, przerażający Jolly Roger zostanie dowódcą 3D gotowym do grabieży!

To nie czas na siedzenie w miejscu. To jest czas na ewolucję. Więc chwyć kontroler i wejdź do Nowoczesna zbroja World of Tanks. Sezon Evolution zaczyna się 9 sierpnia!


Xbox Live

Świat czołgów

Wargaming.net


1373

World of Tanks to ogólnoświatowa darmowa gra online dla wielu graczy poświęcona wojnom czołgów w połowie XX wieku. Stworzony specjalnie na konsolę Xbox, World of Tanks oferuje realistyczne pojazdy i środowiska, dzięki czemu gracze mogą dowodzić najpotężniejszymi czołgami w historii i doświadczać walki na Xbox jak nigdy dotąd.

Cechy:
• Strategiczna, szybka akcja online 15 na 15.
• Ponad 700 autentycznych czołgów do wyboru spośród 12 krajów.
• Walcz w różnych środowiskach o różnym terenie i efektach pogodowych
• Wbudowana obsługa konsoli Xbox One X przesuwająca granice wierności graficznej.
• Regularne aktualizacje oferują nowe treści i częste wydarzenia specjalne.Źródło : https://gamingideology.com/2022/08/09/xbox-news-world-of-tanks-new-season-join-the-evolution/