Wiadomości Xbox: Jedź u boku mrocznych koni World of Tanks w najnowszym sezonie, The Independents


Przygotuj się na jazdę u boku ciemnych koni z Świat czołgów! Nowy sezon na Nowoczesna zbroja World of TanksThe Independents jest gotowe do przetestowania nowych pojazdów, wyzwań i największego rozszerzenia frakcji, które pojawiło się na Xbox Series X|S. Zagłębmy się w szczegóły!

Nowy sezon to 100 poziomów wypełnionych nagrodami. Zdobywaj czołgi premium, złoto, czas premium, karty-klucze i nie tylko w The Independents. Masz do zdobycia trzy kategorie nagród: nagrody bezpłatne, przepustkę sezonową i najlepsze nagrody przepustki sezonowej.

Poziom bezpłatnych nagród jest otwarty dla wszystkich. Oprócz nowego dowódcy 3D możesz zdobyć ulubione przez fanów, takie jak czołg ciężki Absolution, powiązany z nim Callahan 2D Commander, czołg lekki Águila HWK 30 i nie tylko.

Ulepszenie do przepustki sezonowej zapewni Ci wszystko z poziomu Darmowe nagrody, a także więcej pojazdów, niezwykle mocnego niszczyciela czołgów na poziomie 100, więcej cotygodniowych wyzwań i nagrody na każdym poziomie.

A jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje letnie bitwy, Ultimate Season Pass jest najlepszym rozwiązaniem!

Natychmiast otrzymasz pierwszy brytyjski niszczyciel czołgów z automatycznym ładowaniem do trybu II wojny światowej (który może znokautować pojazd tego samego poziomu z pełnym magazynkiem), zaciekłą Larę „Last Stand” Levy 3D dowódcę premium, 25 ukończonych poziomów i wszystko, co zawiera przepustka sezonowa. Wszystko to będzie twoje, gdy kupisz tę przepustkę w doskonałej cenie.

World of Tanks — zrzut ekranu z sezonu New IndependentsWorld of Tanks — zrzut ekranu z sezonu New Independents

I możesz się założyć, że w nowym sezonie na piaszczyste wzgórza pojawi się więcej.

W czerwcu niezależna frakcja otrzyma swoją pierwszą linię drzewa technologicznego! Osiem nowych czołgów będzie dostępnych do zbadania we wszystkich epokach zimnej wojny. To największy dodatek do tej frakcji od czasu jej wprowadzenia w 2021 roku i zdecydowanie jest to linia, którą warto poznać w Nowoczesna zbroja World of Tanks.

Gdy pole bitwy stale się rozwija, jego pojazdy również muszą. Wraz z wprowadzeniem nowej mechaniki czołgów z wieloma wieżami w niektórych czołgach, będziecie mogli przełączać się między działem głównym i dodatkowym, aby z łatwością utrzymywać cele pod ciągłym ostrzałem. Ta nowa funkcja oferuje wiele nowych strategii do wypróbowania w bitwie, a nawet szansę na skuteczniejsze ukończenie wyzwań związanych z obrażeniami.

World of Tanks — zrzut ekranu z sezonu New IndependentsWorld of Tanks — zrzut ekranu z sezonu New Independents

I wreszcie, żadna aktualizacja nie jest kompletna bez podróży w kosmos! Przejmij dowodzenie nad Lunar Chaffee i podbijaj pozaziemskie pola bitew przez ograniczony czas w trybie Mars, w którym bitwy toczą się w specjalnych rundach kosmicznych na mapie o niskiej grawitacji. To wydarzenie będzie dostępne w nadchodzący weekend 4 lipca.

Podobał Ci się ten mały zwiastun? Nie możesz się doczekać, aby zobaczyć więcej? Następnie podnieś ten kontroler i sprawdź, co jeszcze czeka na Ciebie w ostatnim sezonie Nowoczesna zbroja World of Tanks!

Świat czołgówŚwiat czołgów
Xbox LiveXbox Live

Świat czołgów

Wargaming.net


1265

World of Tanks to ogólnoświatowa darmowa gra online dla wielu graczy poświęcona wojnom czołgów w połowie XX wieku. Stworzony specjalnie na konsolę Xbox, World of Tanks oferuje realistyczne pojazdy i środowiska, umożliwiając graczom dowodzenie najpotężniejszymi czołgami w historii i doświadczanie walki na Xbox jak nigdy dotąd.

Cechy:
• Strategiczna, szybka akcja online 15 na 15.
• Ponad 700 autentycznych czołgów do wyboru spośród 12 krajów.
• Walcz w różnych środowiskach o różnym terenie i efektach pogodowych
• Wbudowana obsługa konsoli Xbox One X, która przesuwa granice wierności graficznej.
• Regularne aktualizacje oferują nowe treści i częste wydarzenia specjalne.Źródło : https://gamingideology.com/2022/06/18/xbox-news-ride-alongside-the-dark-horses-of-world-of-tanks-in-newest-season-the-independents/