Web3 World of Tanks ma zostać wydany


World of Tanks to gra, od której wielu graczy online nie jest w stanie się oderwać. Niezależnie od tego, czy jest to profesjonalna scena e-sportowa, czy przeglądanie Internetu na YouTube, mogłeś natknąć się na World of Tanks więcej niż raz.

To, co czyni tę grę tak popularną, to fakt, że jest to gra typu Massive Multiplayer Online (MMO). dostępne na urządzeniach mobilnych i komputerach. Rozpoczęcie jest bezpłatne i nie wymaga wiele praktyki ani dodatkowego kapitału, aby w pełni zanurzyć się w ekosystemie.

W końcu istnieją łącznie 160 milionów zarejestrowanych graczy w grze. Największa liczba graczy zarejestrowana w tej grze to 1,1 miliona, szalone rzeczy.

Źródło obrazu | gry wojenne

Nowa technologia Web3

Technologia się zmienia, a wraz z nią potrzeby graczy, zarówno tych profesjonalnych, jak i zwykłych. Technologie gier Web3 otworzyły nowe sposoby grania i zarabiania dla kolejnych milionów na całym świecie. Dzięki temu widzieliśmy web3 odpowiednik World of Tanks z Hitowe gry.

„Jestem przekonany, że to, co się rozegra, to to, że przestrzeń sama uporządkuje budowanie własności, budowanie społeczności wokół gier. Im więcej możesz zbudować, dostarczać wrażeń graczom, którzy naprawdę zainwestowali w twoje produkty, i faktycznie dawać im możliwości posiadania i określania kierunku gry… to wydaje się naprawdę znaczące doświadczenie w porównaniu z tym, co można znaleźć w web2 i tradycyjnych hazard.” – Matt Reed z Hit Factor Games

Park Wojenny chce nadać nowe znaczenie grom o tematyce Tank, dając graczom pełną kontrolę nad ich wrażeniami z gry dzięki integracji technologii blockchain. Gracze są właścicielami swoich aktywów, mogą walczyć solo i/lub w zespołach, aby wspinać się w rankingach, a nawet ulepszać swoją bazę, aby poprawić rozgrywkę.

Możesz budować sojusze lub „frakcje” z innymi graczami, aby poprawić swoje wrażenia z gry. Weź udział w wydarzeniach, aby zdobyć więcej nagród dla siebie i członków drużyny. Czołgi mieszczą 5 członków załogi, którzy są odblokowani lub rekrutowani. Są to strzelec, ładowniczy, radiooperator, kierowca i dowódca.

Rozgrywka oparta na umiejętnościach

Podczas możesz inwestować pieniądze w czołgi wojennenależy zauważyć, że możesz grać w tę grę za darmo i robić postępy w grze, poświęcając czas i wysiłek.

Rozgrywka opiera się na umiejętnościach, dzięki czemu jest to dość uczciwa gra zarówno dla doświadczonych, jak i niedoświadczonych graczy. Ten system dobierania graczy można znaleźć również w Krainie, ponieważ znajdujesz się z innymi graczami o podobnych umiejętnościach i poziomie. Punkty aktywności są rozdawane graczom codziennie. W zależności od twoich umiejętności i rzadkości czołgu wpłynie to na liczbę otrzymywanych punktów.

Współpracując z Openloot, rynkiem opartym na blockchainie Ethereum, możesz kupować NFT dla BluePrints, Land and Building. Openloot jest przyjazny dla użytkownika i nie wymaga specjalnego portfela, aby przenieść zakupione aktywa do połączonych gier.

World of Tanks na żywo

Źródło obrazu | gry wojenne

e-sport

Istnienie zbudowany z silnikami Unity i Photon Quantum sprawia, że ​​War Tank doskonale nadaje się do zawodów e-sportowych.

„Szybka bijatyka samochodowa stworzona, by wzmocnić graczy”.

Gry Web3 jako całość naprawdę naciskają na włączenie e-sportu, jak widać w przypadku Axie Infinity i Farcana. Gry oferujące konkurencyjne i wciągające wrażenia dla użytkownika będą prosperować w sferze e-sportu w następnej generacji gier.

Parlament Europejski niedawno przyjął przepisy dotyczące e-sportu, aby uzyskać więcej funduszy od wyższych organów, więc mogliśmy zobaczyć, jak gry kryptograficzne podlegają tym nowym zasadom, gdy tytuły zaczną być w pełni udostępniane w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

War Park będzie dostępny dla Ciebie wypróbuj na początku przyszłego roku. Przedsprzedaż jest obecnie dostępna za pośrednictwem oficjalnej strony. Czołgi i grunty można kupić po cenie rynkowej, więc koniecznie sprawdź to, jeśli Cię to interesuje.

Sprawdź ten nowy tytuł, jeśli jesteś fanem World of Tanks lub chcesz wypróbować nową grę opartą na Web3!Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63776cbc965845aba870b7364878addb&url=https%3A%2F%2Fwww.esports.net%2Fnews%2Fweb3-world-of-tanks-is-due-to-be-released-heres-what-we-know%2F&c=17141542012934510720&mkt=fr-fr