World of Tanks Modern Armor – nowe czołgi Warhammer 40,000.

World of Tanks Modern Armor wkracza do wojny z Warhammerem 40,000

Świat czołgów to zespołowa gra akcji online dla wielu graczy poświęcona wojnie pancernej. Weź udział w epickich bitwach pancernych II wojny światowej z innymi stalowymi kowbojami z całego świata. Twój arsenał obejmuje ponad 150 pojazdów opancerzonych z Ameryki, Niemiec i Związku Radzieckiego, szczegółowo odwzorowanych z historyczną dokładnością.

Jedź legendarnym czołgiem Tygrys lub wybierz szybki i wściekły radziecki T-34, ćwicz swoje umiejętności strzeleckie w amerykańskim pojeździe silnikowym 155 mm M40 Gun Motor Carriage lub wypróbuj eksperymentalne/prototypowe maszyny, takie jak monstrualny niemiecki czołg Maus. Gracz może mieć nieskończoną liczbę czołgów w „garażu”, a wszystkie maszyny można ulepszać na dziesiątki sposobów: lepsze wieże, podwozia, działa, silniki, radia, różne rodzaje amunicji, a także awansować członków załogi czołgu.

Nowe wydarzenie Gladiators

Rozpoczyna się konflikt na kosmiczną skalę, gdy akcja Warhammera 40,000 zderza się z World of Tanks Modern Armor jako specjalną częścią obecnego epickiego sezonu, Gladiators. Podczas tego wydarzenia na skalę Imperium gracze mogą zdobyć pięć nowych czołgów premium inspirowanych uniwersum Warhammera 40,000, dwóch nowych dowódców bohaterów 3D (Volusad Thassius z Ultramarines i Patricia Laserian z Sisters of Battle) oraz sześciu nowych dowódców standardowych 2D. Wszystko to przygotowuje grunt pod miesięczne, dwuetapowe wyzwanie przeciwko zarówno siłom Chaosu, jak i Orkom.

Wydarzenie Warhammer 40,000 wkracza do akcji 2 maja i potrwa do 6 czerwca 2023 r.

Nowy czołg ciężki Leman Russ

W World of Tanks Modern Armor triumfalnie debiutuje czołg ciężki Leman Russ, monstrualna bryła zmechanizowanego pancerza zbudowana wyłącznie na konsolę. Nazwany na cześć Prymarchy Legionu Kosmicznych Wilków, czołg ciężki Leman Russ na konsole został opracowany i wdrożony w pełnej współpracy z Games Workshop.

Podczas ogromnego dwuetapowego wydarzenia społecznościowego czołgiści sprzymierzą się albo z Kosmicznymi Marines, albo z Siostrami Bitwy, z opcją przejścia na drugą stronę w drugim etapie. Stamtąd mogą połączyć siły z innymi graczami z całego świata, aby walczyć z Orkami i siłami Chaosu. Zniszczenie Orków sprawi, że zawartość Orków będzie dostępna dla wszystkich użytkowników (do zakupu lub jako nagrody); ta sama mechanika będzie miała zastosowanie do sił Chaosu i ich zawartości w grze.

Nowe czołgi inspirowane frakcjami Warhammer 40,000

Oprócz czołgu ciężkiego Leman Russ, potęga Warhammera 40,000 pojawia się również w World of Tanks Modern Armor z nowymi czołgami powiązanymi z frakcjami: niszczycielem czołgów Nemesis, czołgiem lekkim Teefbreaka, czołgiem średnim Reaper’s Scythe i czołgiem średnim Ignis Purgatio.

Głosy dowódców 3D

Reżyserem podkładów głosowych dla nowych 3D Hero Commanders jest znany reżyser Jason Baughan (Hitman 2, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Fable: The Journey). Dzięki jego wiedzy, 330 linii dialogowych dla dowódców Volusada Thassiusa z Ultramarines i Patricii Laserian z Sisters of Battle zostało ożywionych, uziemiając gracza i nadając ton grze w uniwersum Warhammera 40,000.

„Jestem naprawdę dumny z tego projektu pod każdym względem, ale gdybym miał wybrać tylko jeden do podkreślenia, byłyby to podkłady głosowe dla dowódców. Pod względem jakości wyznaczyliśmy sobie nową poprzeczkę: słuchanie, jak twój dowódca Ultramarine lub dowódca Battle Sister wychwala twoje zwycięstwo w walce, naprawdę podnosi wrażenia z gry” mówi Daniel Burr, dyrektor gry na żywo w World of Tanks Modern Armor.

Świat czołgów jest dostępna na PS4, Xbox One i PC.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=644c41e5deb04ea18f7c6217e48e0f1d&url=https%3A%2F%2Fworthplaying.com%2Farticle%2F2023%2F4%2F28%2Fnews%2F136977-world-of-tanks-modern-armor-event-will-add-warhammer-40000-tanks-and-commanders-next-week-screens-trailer%2F&c=14544631200123731615.