Nowe czołgi i dowódcy inspirowani Warhammerem 40,000 – Świat czołgów.

Świat czołgów otrzymuje nowe czołgi i dowódców inspirowanych Warhammerem 40,000

Świat czołgów to zespołowa gra akcji online, która poświęcona jest wojnie pancernej, a teraz staje się jeszcze bardziej epicka. W ramach nowego wydarzenia, Gladiators, akcja Warhammera 40,000 zderza się z World of Tanks Modern Armor, co prowadzi do konfliktu na kosmiczną skalę.

Nowe czołgi i dowódcy

Podczas tego wydarzenia gracze mogą zdobyć pięć nowych czołgów premium inspirowanych uniwersum Warhammera 40 000, dwóch nowych dowódców bohaterów 3D (Volusad Thassius z Ultramarines i Patricia Laserian z Sisters of Battle) oraz sześciu nowych dowódców standardowych 2D. Wszystko to przygotowuje grunt pod miesięczne, dwuetapowe wyzwanie przeciwko zarówno siłom Chaosu, jak i Orkom.

Czołg ciężki Leman Russ

Nowością w World of Tanks Modern Armor jest również czołg ciężki Leman Russ, monstrualna bryła zmechanizowanego pancerza zbudowana wyłącznie na konsolę. Nazwany na cześć Prymarchy Legionu Kosmicznych Wilków, czołg ciężki Leman Russ na konsole został opracowany i wdrożony w pełnej współpracy z Games Workshop.

Wyzwania przeciwko siłom Chaosu i Orkom

Podczas ogromnego dwuetapowego wydarzenia społecznościowego czołgiści sprzymierzą się albo z Kosmicznymi Marines, albo z Siostrami Bitwy, z opcją przejścia na drugą stronę w drugim etapie. Stamtąd mogą połączyć siły z innymi graczami z całego świata, aby walczyć z Orkami i siłami Chaosu. Zniszczenie Orków sprawi, że zawartość Orków będzie dostępna dla wszystkich użytkowników (do zakupu lub jako nagrody); ta sama mechanika będzie miała zastosowanie do sił Chaosu i ich zawartości w grze.

Reżyser podkładów głosowych dla nowych 3D Hero Commanders

Reżyserem podkładów głosowych dla nowych 3D Hero Commanders jest znany reżyser Jason Baughan (Hitman 2, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Fable: The Journey). Dzięki jego wiedzy, 330 linii dialogowych dla dowódców Volusada Thassiusa z Ultramarines i Patricii Laserian z Sisters of Battle zostało ożywionych, uziemiając gracza i nadając ton grze w uniwersum Warhammera 40,000.

Świat czołgów jest dostępna na PS4, Xbox One i PC.

Źródło: Worthplaying.com