Warto grać | Partnerzy „World Of Tanks” z Arnoldem Schwarzeneggerem i Millą Jovovich w świątecznych operacjach 2023


Świat czołgów to zespołowa gra akcji online dla wielu graczy poświęcona wojnie pancernej. Weź udział w epickich bitwach pancernych II wojny światowej z innymi stalowymi kowbojami z całego świata. Twój arsenał obejmuje ponad 150 pojazdów opancerzonych z Ameryki, Niemiec i Związku Radzieckiego, szczegółowo odwzorowanych z historyczną dokładnością.

Jedź legendarnym czołgiem Tygrys lub wybierz szybki i wściekły radziecki T-34, ćwicz swoje umiejętności strzeleckie w amerykańskim pojeździe silnikowym 155 mm M40 Gun Motor Carriage lub wypróbuj eksperymentalne/prototypowe maszyny, takie jak monstrualny niemiecki czołg Maus. Gracz może mieć nieskończoną liczbę czołgów w „garażu”, a wszystkie maszyny można ulepszać na dziesiątki sposobów: lepsze wieże, podwozia, działa, silniki, radia, różne rodzaje amunicji, a także awansować członków załogi czołgu .

Po raz pierwszy w historii, Arnolda Schwarzeneggera oraz Milla Jovovich połączą siły na ekranie! W grudniu gwiazdy Hollywood poprowadzą graczy w operacjach świątecznych w całej serii World of Tanks na PC, urządzeniach mobilnych i konsolach. W okresie świątecznym z pewnością będzie gorąco PC World of Tanks, World of Tanks Blitz oraz Nowoczesna zbroja World of Tanks!

W zwiastunie filmowym Operacji świątecznych Arnie i Milla podejmują się najważniejszej jak dotąd misji — uratowania świąt dla Arthura i jego syna Mikeya. Dołącz do nich w magicznym pociągu Holiday Express, który zabierze ich do serca Wioski Świątecznej w World of Tanks.

„Grałem bohatera w filmach opartych na grach wideo, ale to pierwszy raz, kiedy sam zostałem wprowadzony do prawdziwej gry i jestem gotowy do akcji!”, Milla Jovovich, ambasadorka/gwiazda akcji Holiday Ops. „Kolejnym moim debiutem jest to, że zagram razem z legendarnym Arnoldem Schwarzeneggerem. Z nim po mojej stronie poprowadzimy graczy do magicznej Wioski Świątecznej i rozdamy specjalne prezenty graczom w World of Tanks”.

„W zeszłym roku miałem niesamowite wrażenia z World of Tanks i kiedy poproszono mnie o powrót, natychmiast odpowiedziałem: „Wrócę”. Wiedziałem, że tegoroczna impreza będzie naprawdę wyjątkowa i nie myliłem się. Jestem zaszczycony, że mogę zagrać u boku niesamowitej Milli Jovovich, podczas naszej pierwszej wspólnej pracy. Tym razem nagrody i wyzwania w Operacjach Świątecznych są jeszcze lepsze, a ja mogę połączyć dwie z moich ulubionych rzeczy; święta i czołgi!”, dodał Arnold Schwarzenegger, ambasador Operacji Świątecznych/gwiazda akcji/właściciel czołgu.

Czołgiści najpierw spotkają ten przebojowy duet w garażu, gdzie przydzielą im wyzwania i zadania. Gdy gracze wykonają te zadania, otrzymają elementy personalizacji Arniego i Milli, takie jak skórki czołgów, tematyczne emblematy, inskrypcje, oznaczenia i dowódcy. Podkłady głosowe Milli i Arnolda będą dostępne w World of Tanks na PC i konsole.

„To zaszczyt widzieć Arnolda i Millę razem na ekranach po raz pierwszy w historii, w World of Tanks. Podobnie jak wiele milionów naszych graczy na całym świecie, przez dziesięciolecia oglądałem filmy z udziałem Arniego i Milli osobno. Współpraca z obiema światowymi gwiazdami podczas naszego pierwszego święta w całej franczyzie to naprawdę spełnienie marzeń. Na dowolnej platformie World of Tanks czeka na nas coś specjalnego” – powiedział Dyrektor franczyzy World of Tanks Krzysztof Czung.

Wydarzenia świąteczne rozpoczynają się 1 grudnia i trwają do 9 stycznia 2023 r. Każda wersja gry ma swój własny zestaw dat i ofert świątecznych, dostosowanych do rozgrywki na danej platformie.

World of Tanks PC (1 grudnia – 9 stycznia 2023 r)

Czołgiści zmierzą się z serią misji i zadań, aby otrzymać ekskluzywne modyfikacje Arniego i Milli oraz szansę na posiadanie obu gwiazd akcji Świątecznych jako dowódców czołgów! Operacje świąteczne 2023 będą zawierać specjalną walutę wydarzenia o nazwie Zasoby. A wszystkie świąteczne działania będą opierać się na zbieraniu i inwestowaniu tych zasobów.

Nowoczesna zbroja World of Tanks (13 grudnia – 2 stycznia 2023 r)

Gracze mogą dołączyć do „Team Arnold” lub „Team Milla” w nadchodzącym sezonie i wziąć udział w wydarzeniu Holiday Ops i polowaniach. Mogą zdobywać nagrody, pracując nad celem swojego zespołu; zdobywanie punktów w celu wykorzystania dostosowań i zawartości Holiday Ops.

World of Tanks Blitz (17 grudnia – 27 grudnia 2022 r)

W World of Tanks Blitz dostępny jest pełny kalendarz działań operacji świątecznych. Zaloguj się do gry, aby automatycznie otrzymać prezent: awatary Arnolda i Milli oraz bonusy w grze. Wygrywaj bitwy, aby zdobywać nagrody związane z Arnoldem i Millą, takie jak kamuflaże, przedmioty do kolekcjonowania, a co najważniejsze – profil Arnolda.

Świat czołgów jest dostępna na PS4, Xbox One i PC.

Więcej artykułów o Świat czołgówŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6380d16d8461496596ad507631534eee&url=https%3A%2F%2Fworthplaying.com%2Farticle%2F2022%2F11%2F25%2Fnews%2F134863-world-of-tanks-partners-with-arnold-schwarzenegger-and-milla-jovovich-for-holiday-ops-2023-trailer%2F&c=9914273320517289273&mkt=fr-fr