„Warped Kart Racers”, „AFK Arena”, „Homescapes”, „Subway Surfers” i nie tylko – TouchArcade


Witam wszystkich i witamy w tygodniu! Pora ponownie spojrzeć na godne uwagi aktualizacje z ostatnich siedmiu dni. Ta ostatnia pogoda była tak gorąca, że ​​nawet aktualizacje nie chcą wyjść z ich domów. Udało mi się namówić kilka osób z ukrycia, korzystając z nieodpartej mocy batoników Klondike, więc nadal możemy mieć ten artykuł w tym tygodniu. Oczywiście możesz sam śledzić aktualizacje, uczestnicząc w forach TouchArcade. To cotygodniowe podsumowanie jest tutaj, aby poinformować Cię o rzeczach, które mogłeś przegapić. Zróbmy to!

Spaczeni zawodnicy gokartówWow, to tak jak wtedy, gdy gra dostała aktualizację! Spaczeni zawodnicy gokartów otrzymuje pierwszą dużą aktualizację od czasu premiery, z nową ścieżką Living Room, nową serią kampanii z Cherie do odblokowania oraz nowym odcinkiem dla wielu graczy. Co ważniejsze, istnieje kilka poprawek błędów i innych ulepszeń. Ta gra została uruchomiona z wieloma problemami, szczególnie w trybie dla wielu graczy, więc dobrze jest zobaczyć je tak szybko naprawione.

Temple Run: przygoda z łamigłówkami, Bieganie przez świątynie, jedna zagadka typu „dopasuj 3” na raz. Masz do wypełnienia nowy zestaw półek w Skarbcu, więc najlepiej zabierz się do pracy. Do rozegrania jest sześćdziesiąt nowych łamigłówek i dodano kilka nowych turniejów. Wydaje się, że jest to rozmiar, ale jestem pewien, że to więcej niż wystarczająco, aby fani puzzli byli zajęci przez następną chwilę. Czy jest jakiś motyw, z którego nie można wyciągnąć spin-offu układanki typu „dopasuj 3”? Historia naszego medium mówi nie. Mecz Silent Hill gdy?

Gear.Club Stradale,

Gear.Club Stradale to kolejna gra Apple Arcade z przyzwoitą aktualizacją tym razem. Tym razem dostajesz zupełnie nowy tryb, w którym musisz przebić jak najwięcej balonów, gdy poruszasz się po torze. Dostępna jest również nowa funkcja niestandardowego wyścigu, która pozwala mieszać i dopasowywać samochód, tor i wybrany poziom trudności, aby stworzyć własne wydarzenie. Dodano dwa nowe samochody wraz z nową metodą sterowania, która dodaje wirtualne koło do ekranu. Poprawki błędów? Tak, mamy kilka poprawek.

Subway surferzyWolny Tym razem Subway surferzy dzieci jadą do… Subway City? Chwileczkę, nie sądzę, żeby to było prawdziwe! Chyba że sieć restauracji kanapkowych zadeklarowała wybitną domenę w Winnipeg, czy coś po posadzeniu tam tylu sklepów? No cóż. Odblokuj Super Runner Yutani, zdobądź tablicę Mag-Neat-O i przejdź do sedna spisku w polowaniu sezonowym. Wydaje się, że jest to nowy krok w grze, gdy wkracza ona w drugą dekadę, choć może to być tylko jednorazowa czynność przed kolejnym etapem World Tour.

MARVEL Puzzle Quest: Hero RPG, Wolny Hej, wiedziałeś? Spider-Man ma już mniej więcej sześćdziesiąt lat! TAk, Niesamowita fantazja #15 został opublikowany w czerwcu 1962 z datą okładki w sierpniu 1962. W zależności od tego, jak patrzysz, albo w zeszłym miesiącu skończył 60 lat, albo w przyszłym miesiącu skończy 60 lat. Zagadka Marvela świętuje tę okazję kilkoma wydarzeniami i nagrodami dedykowanymi webslingerowi. Ta aktualizacja zawiera także bitwę z bossem przeciwko Gorrowi the God Butcher, kilka wybryków z Kravenem na arenie, kilka nowych łamigłówek w trybie Puzzle Ops i wiele więcej! Myślę, że mogę oszczędzić upragnionego UMMSotW nagroda z okazji urodzin Spideya, więc oto w tym tygodniu.

Bohaterowie Disneya: Tryb bitwyFree mam wrażenie, że po wielu latach i wraz z uruchomieniem Disney Mirrorverse, Bohaterowie Disneya w końcu zaczyna brakować pary. W tej aktualizacji mamy jedną nową postać i jest nią Audrey Ramirez z Atlantyda Disneya. Jest fajna jak cholera i ma niezłe głębokie przyciąganie, ale poza jedną nową postacią i kilkoma zwykłymi eliminacjami błędów i ogólnymi ulepszeniami, w tej aktualizacji niewiele się dzieje. Może się mylę i to tylko chwila ciszy, ale sądzę, że czas pokaże.

World of Tanks Blitz – wojna 3DWolny Cóż, przynajmniej mogę na tym polegać World of Tanks Blitz aby jego ślady były mocno zakorzenione w rzeczywistości. Wypijmy duży łyk kawy i zobaczmy, co jest w najnowszej wersji gry. Tak więc zmierzamy do… legowisko Yeti? Rozumiem. rozumiem. Oczyść gruz w legowisku i sprawdź, czy możesz zdrapać trochę zasobów. Jest też kilka nowych misji, które możesz ukończyć, aby zdobyć dodatkowe nagrody. Następnie udaj się w kosmos – przestrzeń? – udaj się w kosmos w Operacji Luna 1977 i przekonaj się, czy możesz zdobyć kosmiczny czołg Rover na własną rękę.

Krajobrazy domowe, Bezpłatna Oto nasza obowiązkowa aktualizacja gry logicznej typu free-to-play na ten tydzień. W najnowszej wersji Krajobrazy domowe, Austin i Robbie badają Wood Estate, aby sprawdzić, czy uda im się znaleźć zaginionego wujka Robbiego. Wydaje się to złowieszcze, ale jestem pewien, że będzie dobrze, jeśli Austin tam będzie. Również w tej aktualizacji: Sean stara się nabrać pewności siebie, aby poprosić swoją sympatię, Katherine natyka się na Pałac Snów, a Mycroft organizuje imprezę charytatywną. Nowym elementem układanki są skrzynie i klucze i ufam, że potrafisz dowiedzieć się, jak one działają.

SimCity BuildItBezpłatny Konkurs Burmistrzów czas w SimCity BuildIt, widocznie. W tym sezonie musisz zbudować przytulną rustykalną wioskę, cokolwiek to oznacza. W ten sposób możesz zdobyć własne centrum wiejskiej wioski, gospodę, piekarnię i nie tylko. Założę się, że jeśli grałeś w to konsekwentnie od samego początku, możesz stworzyć kilka dzikich miast patchworkowych ze wszystkich losowych rzeczy, które zebrałeś.

AFK ArenaBezpłatnie Podsumujmy sprawy, meldując się AFK Arena. Miał kilka aktualizacji w zeszłym tygodniu, a najnowsza dodała nielimitowaną edycję Joanny d’Arc – Dawn Protector. Możesz przetestować, używając jej, jak chcesz, ale najwyraźniej jeśli chcesz ją zatrzymać, musisz zapłacić trochę prawdziwych pieniędzy. Istnieje wiele innych dodatków, takich jak nowe przygody, korekty balansu i tak dalej, ale pozwolę ci wyciągnąć notatki, jeśli chcesz mieć pełny chudy. Pomiędzy dwiema aktualizacjami jest ich sporo.

To jest podsumowanie ważnych aktualizacji z zeszłego tygodnia. Jestem pewien, że trochę pominąłem, więc śmiało komentuj poniżej i daj wszystkim znać, jeśli uważasz, że coś powinno zostać wspomniane. Jak zwykle, główne aktualizacje prawdopodobnie będą miały własne wiadomości w tym tygodniu, a ja wrócę w następny poniedziałek, aby podsumować i wypełnić puste miejsca. Miłego tygodnia!Źródło : https://toucharcade.com/2022/07/25/best-iphone-game-updates-warped-kart-racers-afk-arena-homescapes-subway-surfers-and-more/