Warhammer: Vermintide 2 i Rising Storm 2: Vietnam można pobrać i zachować za darmo


W skrócie: Szukasz starej, ale wciąż dobrej darmowej gry? Takiego, którego możesz spróbować, nie martwiąc się o marnowanie pieniędzy na coś, czego nie lubisz? Zawsze jest coś dostępnego na platformie PC, a teraz obejmuje jedną z najlepszych gier wieloosobowych opartych na drużynie sprzed kilku lat: Warhammer: Vermintide 2.

Deweloper Fatshark rozdaje Warhammer: Vermintide 2 z okazji siódmej rocznicy premiery gry. Dla tych, którzy nigdy nie mieli przyjemności, opiera się na czteroosobowym (maksymalnym), kooperacyjnym stylu rozgrywki, spopularyzowanym przez Left 4 Dead, osadzając akcję w uniwersum Warhammer Fantasy we wczesnych dniach End Times.

Od teraz do 7 listopada Warhammer: Vermintide 2 można pobrać za darmo i zachować na zawsze za pośrednictwem Steam.

Nie tylko możesz pobrać grę podstawową za darmo, ale 8 listopada będzie można pobrać bezpłatnie dodatek Trail of Treachery, który zawiera pierwszą z dwuczęściowych przygód. Druga misja ukaże się w przyszłym roku.

Warhammer: Vermintide 2 to świetna zabawa, zwłaszcza gdy ty i twoja drużyna walczycie ze hordami szczurołaków skavenów i siłami Chaosu. Jeśli już, to pomoże ci trochę poćwiczyć przed premierą Warhammer 40,000: Darktide 30 listopada. Zamówienie nadchodzącej gry w przedsprzedaży zapewnia wczesny dostęp 17 listopada, a gracze Vermintide 1 i 2 otrzymają kosmetyczne DLC do Darktide.

W tej chwili dostępne są inne darmowe gry na PC. Regularne cotygodniowe oferty sklepu Epic Games Store to Rising Storm 2: Vietnam i Filament. Są one dostępne za darmo do 10 listopada o godz. 8:00 PT / 11:00 ET.

W innym miejscu abonenci Amazon Prime mogą zdobyć siedem darmowych tytułów z listopadowego rozdawania Prime Gaming. W tej grupie jest kilka klasyków, w tym Fallout New Vegas: Ultimate Edition, WRC 9: FIA World Rally Championship oraz Indiana Jones i ostatnia krucjata. Jest też trochę darmowej zawartości do gier Grand Theft Auto Online, Destiny 2, Minecraft Dungeons i World of Tanks.Źródło : https://www.techspot.com/news/96555-warhammer-vermintide-2-rising-storm-now-free-download.html