Warhammer Skulls – Festiwal Gier Video – World of Tanks: Modern Armor – Zniżki do 80%!

Warhammer Skulls – Najnowszy Festiwal Gier Video

Z okazji 40-lecia Warhammera, Games Workshop we współpracy z wieloma autoryzowanymi partnerami ogłosiło, że długo oczekiwane wydarzenie Warhammer Skulls powróci po raz siódmy 25 maja, zaczynając o godzinie 18 (czasu włoskiego). Najnowszy Warhammer Games Festival rozpocznie się pokazem poprowadzonym przez Rahula Kohli, słynnego brytyjskiego aktora i aktora głosowego. Oto zwiastun zapowiadający to wydarzenie:

Święto gier wideo Warhammer Skulls rozpocznie się w przyszłym tygodniu w czwartek 25 maja i z przyjemnością ogłaszam, że będę je prowadził — powiedział Rahul Kohli. „Więc, przygotuj się na ekscytujące ogłoszenia i światowe premiery oraz tydzień zniżek i oferuje szeroką gamę gier wideo Warhammer”.

Co można się spodziewać?

Fani mogą się spodziewać aktualności od Frontier Developments, nowe światowe premiery, ujawnienia i ciekawostki zza kulis niektórych z najlepszych tytułów, w tym:

  • Warhammer 40,000: Boltgun, które ukaże się 23 maja na PC, Xboksie, PlayStation i Switchu
  • Warhammer 40,000: Space Marine 2
  • Total War: Warhammer III
  • Warhammer 40,000: Darktide
  • Warhammer 40,000: Rogue Trader

Po pokazie gracze będą mogli cieszyć się cotygodniowymi ofertami i prezentami, w tym zniżką do 80% na tytuły Warhammera; a także bezpłatne nowe treści i aktualizacje na wielu platformach, w tym Steam, Xbox, PlayStation, Epic Games Store, Prime Gaming, Apple App Store i wielu, wielu innych.

Dołącz do Festiwalu Warhammer Skulls World of Tanks: Modern Armor

Fani już teraz mogą dołączyć do akcji festiwalu Warhammer Skulls World of Tanks: Modern Armor to wydarzenie w grze Warhammer 40,000 już dostępne na konsolach. Każdy, kto chce oglądać wydarzenie na żywo i być na bieżąco ze wszystkim, co dotyczy Skulls można śledzić Warhammera na Twitchu o godz twitch.tv/warhammer i użyj hasztagu #WarhammerSkulls, aby dołączyć do rozmowy na wszystkich platformach społecznościowych.

Po transmisji na żywo możesz iść w górę warhammer-community.com/skulls aby uzyskać wszystkie szczegóły, w tym linki do sprzedaży.

Źródło: https://www.ruetir.com/2023/05/warhammer-skulls-here-is-the-date-of-the-showcase-news-tgm-extension/.