Warhammer Skulls Festival 2023: nowe premiery, zniżki i gratisy

Games Workshop ogłasza powrót festiwalu Warhammer Skulls w 2023 roku

Games Workshop ogłosiło, że powróci festiwal Warhammer Skulls 2023, obiecując kilka ogłoszeń i cały szereg zniżek na wielu platformach.

Warhammer Skull Festival 2023

Organizatorzy obiecują „nowe światowe premiery, ujawnia, a za kulisami szuka jednych z największych i najlepszych tytułów”. Należą do nich Warhammer 40,000: Boltgun, który wystartuje dwa dni wcześniej, a także Warhammer 40,000: Space Marine 2, Total War: Warhammer III, Warhammer 40,000: Darktide oraz Warhammer 40,000: Rogue Trader. Co więcej, na pewno coś usłyszymy „ekscytujące wiadomości” z Frontier Developments.

Gracze World of Tanks: Modern Armor mogą już posmakować Warhammer Skulls dzięki wydarzeniu w grze inspirowanemu 40 000, które jest już dostępne na konsolach.

Gospodarzem festiwalu będzie Rahul Kohli

Festiwal Czaszek Warhammera 2023 rozpocznie się 25 maja pokazem, którego gospodarzem będzie Rahul Kohli, podkładający głos bohaterowi gry Warhammer 40,000: Boltgun, Malumowi Caedo.

„Święto gier wideo Warhammer, Skulls, rozpocznie się w przyszłym tygodniu, w czwartek, 25 maja o godzinie 17:00 czasu brytyjskiego, 9:00 czasu pacyficznego, które z przyjemnością ogłaszam, że będę gospodarzem” powiedział Rahul Kohli. „Przygotuj się więc na ekscytujące ogłoszenia i światowe premiery, a także tygodniową zniżkę na szeroką gamę gier wideo Warhammer”.

Tygodniowe rabaty i gratisy

Po pokazie tygodniowe rabaty, które obniżą ceny niektórych tytułów Warhammera nawet o 80%, wraz z różnymi gratisami, będą dostępne na wielu platformach i witrynach sklepowych.

Jak śledzić Warhammer Skulls Festival 2023?

Prezentacja zostanie wyemitowana na oficjalnym kanale Warhammer Twitch, a specjalna strona internetowa pomoże nam śledzić wszystkie rzeczy związane z Warhammer Skulls Festival 2023.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z gier komputerowych, śledząc GameWatcher na Świergot, sprawdzając nasze filmy na Youtube i dając nam lajka Facebook. Możemy również dołączyć linki do sklepów stowarzyszonych, co daje nam niewielką prowizję, jeśli dokonasz zakupu za ich pośrednictwem.

Źródło: https://www.gamewatcher.com/news/warhammer-skulls-festival-2023-space-marine-2-rogue-trader.