Czołgi z Warhammera 40,000 w World of Tanks – wydarzenie Gladiatorzy

Mroczne uniwersum Warhammera 40,000 łączy siły z konsolą World of Tanks

Konsola World of Tanks Modern Armor zaprasza graczy do mrocznej przyszłości z nowymi czołgami, dowódcami i elementami kosmetycznymi z Warhammera 40,000 w ramach wydarzenia Gladiatorzy.

Warhammer 40,000

Warhammer 40,000 to popularny świat science fiction firmy Games Workshop, w którym Imperium Ludzkości walczy z Orkami, Eldarami, Nekronami, Tyranidami i siłami Chaosu.

Od miniaturowych gier planszowych po gry fabularne, powieści i gry wideo, seria Warhammer 40K jest jednym z największych uniwersów science fiction.

Nowości w World of Tanks

Podczas wydarzenia Gladiatorzy gracze World of Tanks na konsolach będą mieli okazję zdobyć zawartość związaną z Warhammerem 40,000. Oto co czeka na graczy:

  • Różne czołgi inspirowane różnymi frakcjami z WH40K, w tym czołgi z Gwardii Imperialnej, Sióstr Bitwy, Orków, Kosmicznych Marines Chaosu i sił Chaosu
  • Nowi dowódcy w uniwersum Warhammera 40,000: Volusad Thassius z Imperial Space Marines, Patricia Laserian z Sisters of Battle, Kroglin da Facegrinda z frakcji Orków oraz Dolgoth Sepk i Fecrustus Spute z frakcji Kosmicznych Marines Chaosu
  • Emblematy i insygnia charakterystyczne dla każdej frakcji
  • Zestawy Store Bundle, które umożliwiają graczom kupowanie zawartości premium Warhammer 40K po obniżonych cenach

Wydarzenie społecznościowe

Podczas miesięcznej misji gracze będą mieli okazję wybrać Siostry Bitwy lub Kosmicznych Marines i zdobyć punkty pokonując Orków oraz siły Chaosu. Użycie czołgów sprzymierzonych z ich frakcją przyniesie dodatkowe punkty.

Dostępność

Zawartość Warhammera 40,000 jest dostępna tylko w wersji gry World of Tanks na konsole (aka World of Tanks Modern Armor), która jest dostępna na konsolach Sony Playstation 4, Playstation 5, Microsoft Xbox One i Xbox Series X/S.

Wydarzenie Warhammer 40,000 w konsoli World of Tanks będzie trwało od 2 maja do 6 czerwca 2023 r.

Pamiętaj, że wydarzenie Warhammer 40,000 i zawartość powiązana są dostępne tylko w wersji gry World of Tanks na konsole.

Źródło: Jason Baughan (Hitman 2, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Fable: The Journey) wyreżyserował podkłady głosowe dla dowódców WH40K 3D z 330 liniami dialogowymi. https://www.xfire.com/warhammer-40000-wh40k-world-of-tanks-console-crossover/