Mroczne Uniwersum Warhammer 40,000 w World of Tanks – nowe czołgi, dowódcy i kosmetyki!

Mroczne Uniwersum Warhammer 40,000 łączy się z konsolą World of Tanks

Konsola World of Tanks (znana również jako World of Tanks Modern Armor) łączy siły z mrocznym uniwersumem science fiction firmy Games Workshop, oferując nowe czołgi, dowódców i elementy kosmetyczne związane z Warhammerem 40,000 w wydarzeniu ograniczonym czasowo.

Co to jest Warhammer 40,000?

Warhammer 40,000 (znany również jako Warhammer 40K lub WH40K) to najpopularniejszy świat science fiction firmy Games Workshop, w którym Imperium Ludzkości walczy z Orkami, Eldarami, Nekronami, Tyranidami i siłami Chaosu. Seria rozpoczęła się jako miniaturowa gra stołowa, a od tego czasu rozszerzyła się na gry planszowe, gry fabularne, powieści i gry wideo. WH40K przeszedł również z innymi franczyzami, takimi jak Magic: The Gathering przez zestaw Universes Beyond.

Nowości w konsoli World of Tanks

Podczas wydarzenia społecznościowego gracze World of Tanks na konsolach będą mieli okazję zdobyć zawartość związana z Warhammerem 40,000. Przede wszystkim dostępne będą różne czołgi inspirowane różnymi frakcjami z WH40K, takie jak:

  • The Sisters of Battle Ignis Purgatio – niezależny czołg średni epoki eskalacji
  • Ultramarines Nemesis – najemny niszczyciel czołgów X poziomu
  • Space Orks Teefbreaka – najemny czołg lekki IX poziomu
  • Reaper’s Scythe sił Chaosu – najemny czołg średni VIII poziomu
  • Leman Russ z Astra Militarum – najemny czołg ciężki X poziomu

Gracze będą również mieli możliwość werbowania dowódców z uniwersum Warhammera 40,000, takich jak Volusad Thassius z Imperial Space Marines i Patricia Laserian z Sisters of Battle. Każdy z tych dowódców bohaterów 3D ma 3 otwarte miejsca na umiejętności i premię +30% do PD, a także unikalne podkłady głosowe. Ponadto gracze mogą zdobyć emblematy i insygnia charakterystyczne dla każdej frakcji oraz kupować zawartość premium Warhammer 40K w zestawach Store Bundle po obniżonych cenach.

Jak zdobyć zawartość Warhammera 40,000?

Gracze, którzy chcą zdobyć zawartość związana z Warhammerem 40,000, będą mieli taką możliwość podczas miesięcznej misji. Dwuetapowe wydarzenie społecznościowe pozwoli graczom wybrać Siostry Bitwy (Adepta Sororitas) lub Kosmicznych Marines (Adeptus Astartes). Punkty zdobywa się pokonując Orków w pierwszym etapie. Drugim etapem będą walki z siłami Chaosu. Korzystanie z czołgów sprzymierzonych z ich frakcją przyniesie dodatkowe punkty.

Kiedy odbędzie się wydarzenie Warhammer 40,000?

Wydarzenie Warhammer 40,000 w konsoli World of Tanks będzie trwało od 2 maja (10:01 UTC) do 6 czerwca (08:59 UTC) 2023 r.

Źródło: Xfire.com.