Nowe wydarzenie Warhammer 40K w konsoli World of Tanks | Czołgi, dowódcy i produkt kosmetyczny.

Nowe wydarzenie Warhammer 40K w konsoli World of Tanks

Konsola World of Tanks (znana również jako Modern Armor World of Tanks) przenosi się do mrocznej przyszłości podczas wydarzenia Warhammer 4000 z nowymi czołgami, dowódcą i produktami kosmetycznymi. Warhammer 40,000 jest najpopularniejszym science-fantasy, który dociera do Orków, Eldarów, Nekronów, Tyranidów i Mocy Chaosu. WH40K rozszerza się na gry planszowe, gry fabularne, powieści i gry wideo. Ale co mroczna przyszłość Warhammera 40000 przyniesie Wargaming.nets World of Tanks Console?

Co nowego?

Podczas wydarzenia społecznościowego gracze World of Tanks na konsolach mogą zdobyć zawartość związaną z Warhammerem 40000. Gracze mogą werbować dowódców z uniwersum Warhammera 40 000 z serii żołnierzy 3D, takich jak Volusad Thassius z Imperial Space Marines i Patricia Laserian z Sisters of War. Zakup któregokolwiek z nich można uzyskać za maksymalnie 4000 sztuk złota. Ci bohaterowie 3D mają 3 miejsca na ślepe umiejętności, dodatkowe 30% PD i unikalne podkłady głosowe.

Natalestra Aspais i obaj dowódcy 2D, Volusad Thassius i Patricia Laserian, to standardowe dowództwo konsoli World of Tanks, które ma możliwość poświęcenia trochę czasu, aby dostać się na pełny etat. Każdą komendę Warhammer 40K 2D można kupić za ponad 500 dolarów w srebrze.

Nowe czołgi

Konsola World of Tanks ogłosiła nowe czołgi w grze, takie jak Leman Russ, główny czołg bojowy Gwardii Imperialnej (Astra Militarum), nazwany na cześć Prymarchy Kosmicznych Wilków. Gracze mogą również używać czołgów sprzymierzonych z ich frakcjami, takimi jak Sisters of The Battles Ignis Purgatio lub Space Marines Nemesis, aby zarabiać pieniądze.

Wydarzenie społecznościowe

Wydarzenie społecznościowe pozwoli graczom wybrać Wybawców Bitwy (Adepta Sororitas) lub Kosmicznych Marines (Adeptus Astartes). Orkowie mają szansę zarobić już w pierwszym etapie. Drugi etap to walka z siłami Chaosu. Wydarzenie Warhammer 40 000 w World of Tanks potrwa od 2 maja (01 oC) do 6 czerwca 2023 r.

Ceny i dostępność

Ceny wydarzenia Warhammer 40K i przedmiotów powiązanych, takich jak czołgi, dowództwa i elementy kosmetyczne, są ograniczone. Wersja World of Tanks na konsole jest dostępna jako nowoczesny pancerz. W grę można grać na Sony Playstation 4, Playstation 5, Microsoft Xbox One i Xbox Series X/S.

„Warhammer 40K brings the grimdark future to World of Tanks Console.”

Źródło: Game News 24.