World Of Tanks: Modern Armor – wydarzenie crossover z Warhammer 40,000

World Of Tanks: Modern Armor otrzymuje wsparcie z pola bitwy, gdy Warhammer 40,000 pojawia się w nowym wydarzeniu crossover

Wargaming ujawniło zupełnie nowe wydarzenie crossover, gdy świat Warhammera 40,000 rozbił się World Of Tanks: Nowoczesna zbroja w tym tygodniu. Współpracując z Games Workshop, aby przenieść kultowe postacie i obrazy z gry stołowej i franczyzy do gry czołgowej, zespół zorganizuje specjalne wydarzenie od 2 maja do 6 czerwca.

W tym czasie otrzymasz dwóch nowych dowódców bohaterów 3D (Volusad Thassius z Ultramarines i Patricia Laserian z Sisters of Battle), a także sześciu nowych dowódców standardowych 2D, ponieważ będziesz grać przez miesiąc, dwuetapowe wyzwanie przeciwko siłom Chaosu i Orków w epickiej bitwie pancernej.

Więcej informacji na temat wydarzenia otrzymaliśmy poniżej.

Czołg ciężki Leman Russ

Triumfalnie debiutuje w World Of Tanks: Nowoczesna zbroja to czołg ciężki Leman Russ, monstrualny kawał zmechanizowanego pancerza zbudowany wyłącznie na konsole. Nazwany na cześć Prymarchy Legionu Kosmicznych Wilków czołg ciężki Leman Russ na konsole został opracowany i wdrożony w pełnej współpracy z Games Workshop.

Podczas ogromnego dwuetapowego wydarzenia społecznościowego czołgiści sprzymierzą się albo z Kosmicznymi Marines, albo z Siostrami Bitwy, z opcją przejścia na drugą stronę w drugim etapie. Stamtąd mogą połączyć siły z innymi graczami z całego świata, aby walczyć z Orkami i siłami Chaosu.

Zniszczenie Orków sprawi, że zawartość Orków będzie dostępna dla wszystkich użytkowników (do zakupu lub jako nagrody); ta sama mechanika będzie miała zastosowanie do sił Chaosu i ich zawartości w grze.

Reżyseria podkładów głosowych dla nowych dowódców bohaterów 3D

Reżyserią podkładów głosowych dla nowych dowódców bohaterów 3D jest znany reżyser Jason Baughan (Zabójca 2, LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów, Bajka: Podróż). Dzięki jego wiedzy, 330 linii dialogowych dla dowódców Volusad Thassius z Ultramarines i Patricii Laserian z Sisters of Battle zostało ożywionych, uziemiając gracza i nadając ton grze w Warhammera 40 000 wszechświat.

Nowe czołgi powiązane z frakcjami

Oprócz czołgu ciężkiego Leman Russ, potęga Warhammera 40 000 też dochodzi World Of Tanks: Nowoczesna zbroja z nowymi czołgami powiązanymi z frakcjami: niszczyciel czołgów Nemesis, lekki czołg Teefbreaka, czołg średni Reaper’s Scythe i czołg średni Ignis Purgatio.

“Jesteśmy zachwyceni pracą, jaką udało nam się zrobić z Games Workshop, aby odzwierciedlić Warhammer 40,000 w World of Tanks: Modern Armor”, powiedział Max Chuvalov, wydawca światowy, Wargaming. “Wierzymy, że ten crossover będzie kolejnym krokiem w kierunku wprowadzenia wspaniałych, nowych treści do gry i zapewnienia naszym graczom doskonałego doświadczenia”.

Źródło: Bleeding Cool Games.