Nowe wydarzenie crossoverowe z Warhammer 40,000 w World of Tanks: Modern Armor

Wargaming ogłasza wydarzenie crossoverowe z Warhammer 40,000 w World of Tanks: Modern Armor

Wargaming ujawnił zupełnie nowe wydarzenie crossoverowe, aby w tym tygodniu świat Warhammer 40,000 wylądował w World of Tanks: Modern Armor. Zespół zorganizuje specjalne wydarzenie od 2 do 6 czerwca, współpracując z Games Workshop, aby wprowadzić kultowe postacie i obrazy z blatów stołowych i franczyz do ich gry pancernej.

W tym czasie dwie nowe postacie dowódców 3D (Volusad Thassius z Ultramarines i Patricia Laserian z Sisters of the Battle) oraz sześć nowych postaci dowódców standardowych 2D zostaną wprowadzone do gry. Co więcej, gracze będą walczyć przez półtora miesiąca.

Czołg ciężki Leman Russ

Czołg ciężki Leman Russ, masywny element zmechanizowanej zbroi przeznaczony do pocieszenia, staje się sławny. Czołg ciężki Leman Russ został opracowany i wdrożony we współpracy z Games Workshop. Podczas dwuetapowego mega wydarzenia społecznościowego czołgi będą podążać za Siłami Powietrznymi lub Siostrami Bitwy i odbierać dwustopniowe wersje samolotu, z opcją skorzystania z drugiego etapu.

Stamtąd mogą łączyć siły z innymi graczami z całego świata i walczyć z orkami i potężną frakcją Chaosu. Siły chaosu i ich zawartość w grze mogą być tą samą mechaniką, co niszczenie Orków.

Nowe 3D Hero Commanders

David Baughan wyreżyserował nowych 3D Hero Commanders, więc nie jest hitem. Dzięki jego umiejętnościom 330 linii dialogowych dla dowódców Volusada Thassiusa z X-Moll i Patricii Laserian z Princess of the Battle of the War zostanie udostępnionych widzowi, nawiązując do bohatera i opierając się na grze Warhammer 40.

Nowe czołgi

Oprócz czołgu ciężkiego Leman Russ, Warhammer 40,000 to potęga dodana do World Of Tanks: nowoczesny pancerz z nowymi czołgami powiązanymi z frakcjami: niszczycielem czołgów Nemesis, czołgiem lekkim Teefbreaka, czołgiem średnim Reaper’s Scythe i czołgiem średnim Ignis Purgatio.

Źródło: Wargaming.