Gladiatorzy Warhammer 40k i World of Tanks – 5 nowych premium czołgów i bohaterowie

Uniwersum Warhammera 40,000 spotyka się z nowoczesną zbroją World of Tanks w nowym sezonie Gladiatorów

Obecny epicki sezon rozpoczyna się od paktu gladiatorów i zderzenia działań militarnych Warhammera 40,000 i World of Tanks Modern Armor. Podczas tego wydarzenia w Imperium gracze mogą otrzymać 5 nowych czołgów premium inspirowanych uniwersum Warhammera 40,000, dwóch nowych bohaterów 3D (Losad Thassius z Ultramarines i Patricia Laserian z Sisters of Battle) oraz sześciu nowych, standardowych 2D. Daje to graczom dwuetapowe, miesięczne wyzwanie przeciwko chaosowi i orkom. Wydarzenie Warhammer 40,000 rozpocznie się 2 maja i potrwa do 6 czerwca 2023 roku.

Monstrualny czołg zmechanizowany – Leman

W Modern Armor triumfalnie debiutuje monstrualny czołg zmechanizowany stworzony na potrzeby konsoli World of Tanks. Leman, nazwany na cześć pierwszego miejsca w Legionie kosmicznego wilka, został opracowany i opracowany we współpracy z Games Workshop. To ogromne wydarzenie społecznościowe, które odbywa się przez dwa dni, może dowodzić czołgami Space Marines lub Sisters of Battle. W drugiej części mogą wybierać z różnych stron. Możesz więc połączyć siły z innymi graczami z całego świata, aby walczyć z orkami i chaosem. Zniszczenie Orków sprawi, że zawartość Orków będzie dostępna dla wszystkich graczy (do zakupu lub jako nagroda); Siły Chaosu i ich zawartość w grze to to samo.

Dwuetapowa operacja przeciwko chaosowi i siłom orków

Za ścieżkę dźwiękową dla nowych bohaterów 3D odpowiada znany reżyser Jason Baughan (Hitman 2, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Fable: The Journey). Do tej pory, pod jego kierownictwem, 330 linii dialogowych dla oksforderów Volusad Thassius i Patricii Laserian z mieczy duszących wojnę) popełniło błąd i stało się potężną siłą, tworząc potężną relację między graczami a okrętem wojennym. Jestem dumny z projektu. Nawet gdybym go skarcił, byłby to głos dowódcy. Zbudowaliśmy nowy fundament: fakt, że słyszysz, jak twój dowódca Ultramarine lub Battle Sister chwali twoje zwycięstwo w bitwie, naprawdę podnosi poziom wrażeń z gry, powiedział Daniel Burr, dyrektor wykonawczy World of Tanks Modern Armor.

Podczas gdy ciężki czołg Lemana ma również dodatkową moc, Warhammer 40,000 jest zasilany przez Reaper Super Tanker, a Henanthio Air Force z nowymi czołgami związanymi z fuzją, takimi jak czołgi Nemesis, lekki czołg Teefbreaka, średni czołg Reapers Scythe i Czołg średni Ignis Purgatio.

Oferta zawiera linki partnerskie

Więcej informacji pojawiło się na oficjalnej stronie internetowej. Oto zwiastun. Dostępna oferta zawiera linki partnerskie. Kupując jeden z tych linków, możesz pomóc Xboxom. Firma dopuszcza prowizję na tej stronie, bez wpływu na cenę jakiejkolwiek usługi.

Źródło: Game-News24.