Wargaming’s World of Tanks Blitz obchodzi 10-lecie. Zdobądź dodatkowe czołgi i ciesz się grą już teraz!

Gratulujemy partnerstwa GamesBeat z Lil Snack, który dostarcza spersonalizowane gry specjalnie dla naszej publiczności! Jako gracze sami wiemy, że to ekscytujący sposób na zaangażowanie się w treści dostarczane przez GamesBeat, które już polubiliście. Zacznij grać teraz.

10. rocznica World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz firmy Wargaming obchodzi swoje 10. urodziny. Wygenerował on ponad 1 miliard dolarów dochodu do tej pory i zdobył 180 milionów zarejestrowanych graczy.

Appli Lyman, dyrektor spółki MS-1 Studios w Wargaming, dumnie zaznacza, że był to i nadal jest prawdziwy mobilny faktyczna gra, a nie „symulator budzika”. Został uruchomiony dekadę temu z ośmioma mapami i trzema krajami posiadającymi czołgi.

Rozwój i celebracja Blitz

World of Tanks Blitz zaczął na urządzeniach mobilnych, ale rozwinął się i stał dostępny na Windows 10, Steam, MacOS i Nintendo Switch. Gra oferuje pełne crossplay oraz crossprogression, a także poprawiła jakość grafiki i wydajność.

Obecnie dostępnych jest 30 map, 11 trybów gry oraz ponad 500 historycznych czołgów. Lyman ogłosił, że Blitz będzie obchodził swoje 10. urodziny falą wydarzeń w grze w tym roku.

Źródło : www.bing.com