Wargaming uczcił dziesiątą rocznicę World of Tanks Blitz. Generuje ponad 1 miliard dolarów przychodów i ma 180 milionów zarejestrowanych graczy.

W spółpracy z Lil Snack GamesBeat z radością prezentuje spersonalizowane gry dla swojej publiczności! Jako gracze sami wiemy, że jest to ekscytujący sposób na zaangażowanie poprzez zabawę z treściami GamesBeat, które już pokochaliście. Zacznij grać tutaj.

World of Tanks Blitz firmy Wargaming świętuje 10. urodziny

World of Tanks Blitz firmy Wargaming ma już 10 lat. Wygenerował ponad miliard dolarów przychodu do końca życia i zdobył 180 milionów zarejestrowanych graczy.

Rozwój gry

Mobilna gra musiała przejść przez wiele wyzwań. Jednym z aspektów było uzyskanie odpowiedniej wydajności na różnych urządzeniach mobilnych. Teraz rozszerzyła się na systemy Windows 10, Steam, MacOS i Nintendo Switch. Posiada pełne crossplay i crossprogression oraz ulepszoną grafikę i wydajność.

Wydarzenia z okazji 10. rocznicy

Aby uczcić swoje 10-lecie, Blitz uruchomi wiele wydarzeń w grze w tym roku.

Podsumowanie

World of Tanks Blitz świętuje swój 10. rocznicę z rozmachem, oferując graczom wiele eventów i nagród. Ta mobilna gra czołgowa od Wargaming to nie tylko gra, ale także fantastyczne doświadczenie dla tych, którzy cenią sobie lekką rozrywkę z walką czołgów w podróży.

Źródło : www.bing.com