Wargaming świętuje dziesiątą rocznicę World of Tanks Blitz z wydarzeniami dedykowanymi graczom

Wargaming obchodzi dziesiątą rocznicę gry World of Tanks Blitz

Wargaming świętuje dziesiątą rocznicę gry World of Tanks Blitz w tym roku z mnóstwem wydarzeń upamiętniających dekadę mobilnej wojny czołgowej. Od początkowego wydania gry na urządzenia mobilne w 2014 roku, rozwinęła się ona na Nintendo Switch oraz PC i wprowadziła pełne przenoszenie postępów oraz crossplay dla wszystkich graczy.

W swojej dziesięcioletniej historii World of Tanks Blitz nie tylko utrwalił się jako jedna z najlepszych mobilnych gier wojennych, ale także wykształcił unikalny głos i tożsamość poza większym cyklem gier World of Tanks. Mówiąc do Venture Beat, menadżer MS-1 Studios w Wargamingu, Thaine Lyman, powiedział: „World of Tanks jest epicki, intensywny, militarny i historyczny… Blitz, z czasem, oddaliliśmy się od tego historycznego skupienia i skierowaliśmy ku radości z prowadzenia potężnego czołgu, niszczenia rzeczy i czerpania z tego przyjemności. Jesteśmy trochę jak niepoważny młodszy brat w świecie World of Tanks.”

Radość i frajda w World of Tanks Blitz

Można wyraźnie zobaczyć radość i zabawę, o których mówi Lyman, w wydarzeniach takich jak niedawna współpraca World of Tanks Blitz z TMNT, a także reszcie kalendarza wydarzeń na 2024 rok. Wydarzenie lipcowe przygotowane jest, aby nas rozwalić w kosmos, aby dołączyć do załogi U.S.S. Enterprise, oferując nagrody takie jak czołg rakietowy XM551 Sheridan i mnóstwo farb wojennych i awatarów. Sierpień przynosi powrót Mad Games, który Lyman opisuje jako „nasz własny świat Mad Max, ta postapokaliptyczna era ze szalonymi kolczastymi czołgami.”

Podejście skupione na wyrażaniu siebie w Blitz wyraźnie zadziałało, ponieważ gra przyniosła ponad miliard dolarów przychodów ogółem i posiada ponad 180 milionów zarejestrowanych graczy na wszystkich platformach. Gra zapewnia złożone doświadczenie walki czołgowej dla osób, które nie dbają o dokładność historyczną lub woleliby odpocząć od walki w realu. Lyman powiedział: „Nie chodzi o to, aby przeżywać realistyczne doświadczenie na polu bitwy. Myślę, że wszyscy widzimy wystarczająco dużo tego w wiadomościach. To jest katharsis. Masz możliwość zabawy i cieszysz się być supermocny na chwilę.”

To wszystko, co musisz wiedzieć o dziesiątej rocznicy gry World of Tanks Blitz. Jeśli masz ochotę na powrót do historycznego realizmu, możesz przeczytać więcej o wydarzeniu D-Day w grze World of Tanks, albo odwiedź naszą siostrzaną stronę Wargamer i odkryj najlepsze czołgi w świecie World of Tanks.

Źródło : www.bing.com