Wargaming świętuje dziesiątą rocznicę World of Tanks Blitz – wydarzenia i nagrody

World of Tanks Blitz: Dziesiąta rocznica popularnej gry wojennej

W tym roku firma Wargaming świętuje dziesiątą rocznicę gry World of Tanks Blitz poprzez organizację wielu wydarzeń, aby upamiętnić dziesięć lat mobilnej wojny czołgowej. Od pierwotnego wydania gry na mobilne urządzenia w 2014 roku, rozszerzyła się ona na Nintendo Switch oraz komputery PC, wprowadzając pełną kumulację postępów i możliwość gry między platformami dla wszystkich graczy.

W swojej dziesięcioletniej historii World of Tanks Blitz nie tylko solidnie ugruntował swoją pozycję jako jedna z najlepszych gier wojennych dostępnych na urządzenia mobilne, ale również wypracował unikalny styl i osobowość poza większą serią World of Tanks. Mówiąc do redaktora Venture Beat, menedżer MS-1 Studios w firmie Wargaming, Thaine Lyman, powiedział: „World of Tanks jest epicki, intensywny, wojskowy i historyczny… Blitz, z czasem, oddalił się od tego historycznego skupienia i skierował w stronę radości z prowadzenia potężnego czołgu, niszczenia rzeczy i czerpania z tego przyjemności. Jesteśmy swoistym, lekceważącym młodszym bratem w świecie serii World of Tanks.”

Można wyraźnie zauważyć radość i zabawę, o której mówi Lyman, w wydarzeniach takich jak niedawne crossover World of Tanks Blitz TMNT, jak i w pozostałym programie na 2024 rok. Wydarzenie lipcowe jest gotowe, by przenieść nas w kosmos, aby dołączyć do załogi U.S.S. Enterprise, oferując nagrody takie jak czołg XM551 Sheridan Missile oraz mnóstwo kamuflaży i awatarów. Sierpień przynosi powrót Mad Games, o którym Lyman mówi, że to „nasz własny świat Mad Maxa, ów postapokaliptyczny świat z wszystkimi szalonymi kolczastymi czołgami.”

Podejście World of Tanks Blitz skupione na indywidualnym wyrażaniu się zdecydowanie przyniosło skutki, gdyż gra wygenerowała ponad 1 miliard dolarów w całkowitych przychodach i posiada ponad 180 milionów zarejestrowanych graczy na wszystkich swoich platformach. Gra zapewnia graczom kompleksowe doświadczenia z walkami czołgów dla osób, które nie dbają o dokładność historyczną lub które wolałyby odpocząć od walk w realnym świecie. Lyman powiedział: „Nie chodzi o odtwarzanie realistycznego doświadczenia na polu walki. My wszyscy widzimy wystarczająco dużo tego w wiadomościach. To jest terapia. Masz szansę się dobrze bawić i cieszyć się byciem super-mocnym przez chwilę.”

To wszystko, co musisz wiedzieć o dziesiątej rocznicy World of Tanks Blitz. Jeśli masz ochotę powrócić do historycznego realizmu, możesz przeczytać więcej o wydarzeniu D-Day w grze World of Tanks albo odwiedź naszą siostrzaną stronę Wargamer i odkryj najlepsze czołgi w grze World of Tanks.

Źródło : www.bing.com