Wargaming Świętuje 10-lecie World of Tanks Blitz – Zobacz Nowe Mapy!

10 lat World of Tanks Blitz: gra obchodzi rocznicę

World of Tanks Blitz od Wargaming obchodzi swoje 10 urodziny. Zdobył ponad 1 miliard dolarów przychodu w życiu i osiągnął 180 milionów zarejestrowanych graczy.

Thaine Lyman, dyrektor generalny studia MS-1 w Wargaming, z dumą podkreślił, że to prawdziwa gra mobilna, nie „symulator budzika”. Zaczęła się dziesięć lat temu z ośmioma mapami i trzema nacjami czołgów.

Gra mobilna musiała przejść przez kilka wyzwań. Dopasowanie wydajności dla różnych urządzeń mobilnych było jedną z kwestii. Musiała również trafić do odpowiednich graczy, doceniających lekkie doświadczenie walki na czołgach w trakcie podróży. Teraz rozszerzyła się na system Windows 10, Steam, MacOS i Nintendo Switch. Posiada pełne crossplay i crossprogression. Poprawiono także jakość grafiki i wydajność.

Obecnie jest 30 map, 11 trybów gry i ponad 500 historycznych czołgów. Lyman powiedział w wywiadzie, że Blitz będzie obchodzić swoje 10 urodziny z mnóstwem wydarzeń odbywających się w grze w tym roku.

Lil Snack & GamesBeat

GamesBeat ma przyjemność współpracować z Lil Snack w celu dostarczenia spersonalizowanych gier specjalnie dla naszej publiczności! Wiemy, że jako gracze sami, jest to ekscytujący sposób na zaangażowanie się przez zabawę z treściami GamesBeat, które już pokochaliście. Zacznij grać teraz!

Jedną z kluczowych lekcji? Nie stawiaj ograniczeń. Wargaming ma ponad 25 lat, od momentu założenia w 1998 roku.

Czerwiec rozpoczął się specjalnym wydarzeniem urodzinowym, podczas którego gracze mogą zdobyć zupełnie nowe czołgi Tier VIII i ulubione czołgi Tier X. Gracze mogą również zdobyć specjalny festiwalowy kontener wypełniony czołgiem Blasteroid, tematycznym avatarem i tłem profilu przed 30 czerwca.

Lipiec niesie ze sobą imprezę w kosmicznym klimacie i kosmiczne aktywności, przywracając „Obiekt: Sheridan Missile”, wydarzenie z czołgiem Sheridan Missile. Gracze mogą również oczekiwać na specjalną współpracę ze znaną franczyzą filmową science-fiction, przenosząc imprezę jeszcze dalej w kosmos.

Sierpień przyniesie ukochane wśród graczy wydarzenia Mad Games powracające na 10 dni wraz z bardzo oczekiwanymi nagrodami za staż. Gracze mogą również spodziewać się całkowicie epickiego (i tajemniczego) prezentu na zakończenie obchodów, celebrującego dziesięciolecie wirtualnych bitew na czołgach.

Źródło : www.bing.com