Wargaming świętuje 10 lat World of Tanks Blitz. Zdobył ponad 1 miliard dolarów i 180 milionów graczy.

Strona GamesBeat z ogromną przyjemnością współpracuje z Lil Snack, aby zaoferować spersonalizowane gry specjalnie dla naszej publiczności! Wiemy, że jako gracze sami dla siebie, jest to ekscytujący sposób na zaangażowanie się poprzez zabawę z treściami GamesBeat, które już pokochaliście. Zacznij grać już teraz.

10 lat World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz firmy Wargaming obchodzi swoje 10 urodziny. Wygenerował on ponad 1 miliard dolarów przychodu ogółem i osiągnął liczbę 180 milionów zarejestrowanych graczy.

Historia gry mobilnej World of Tanks Blitz

Wargaming wydał grę mobilną World of Tanks Blitz. Gra wystartowała dekadę temu z ośmioma mapami i trzema nacjami czołgów.

Gra mobilna musiała przejść przez kilka wyzwań. Poprawa wydajności na różnych urządzeniach mobilnych była jedną z kwestii do rozwiązania. Gra musiała znaleźć odpowiednich graczy, którzy docenią lekkie doświadczenie walki czołgów w podróży. Obecnie gra dostępna jest na platformach Windows 10, Steam, MacOS i Nintendo Switch. Posiada pełne crossplay i crossprogression. Dodano również zwiększoną wierność graficzną i wydajność.

Dalszy rozwój World of Tanks Blitz

Obecnie są dostępne 30 map, 11 trybów gry i ponad 500 historycznych czołgów. Blitz będzie świętować swoje 10-lecie z mnóstwem wydarzeń odbywających się w grze w tym roku.

Źródło : www.bing.com