Wargaming rocznica World of Tanks Blitz 10 lat wprowadzenie do świętowania online i wydarzenia

World of Tanks Blitz: 10 lat później

Wargaming‘s World of Tanks Blitz obchodzi swoje 10. urodziny. Wygenerowała ona ponad miliard dolarów w przychodach na przestrzeni życia i osiągnęła 180 milionów zarejestrowanych graczy.

Thaine Lyman, dyrektor generalny MS-1 Studios w Wargaming, z dumą zauważa, że była to prawdziwa gra na urządzenia mobilne. Gra uruchomiona została dziesięć lat temu z ośmioma mapami i trzema nacjami czołgów.

10. rocznica z World of Tanks Blitz

Blitz obchodzi swoje 10. urodziny ogromną ilością wydarzeń odbywających się w grze w tym roku.

W czerwcu ruszyło specjalne wydarzenie urodzinowe, podczas którego gracze mogą wygrać zupełnie nowe czołgi Tier VIII i ulubione czołgi Tier X. Gracze mogą również zdobyć specjalny festiwalowy kontener wypełniony czołgiem Blasteroid, tematycznym awatarem i tłem profilu przed 30 czerwca.

W lipcu rusza impreza w kosmosie z aktywnościami kosmicznymi, przywracając „Cel: Sheridan Missile” wydarzenie z modelem czołgu Sheridan Missile. Gracze mogą również oczekiwać specjalnej współpracy z bardzo znaną serią filmów science fiction, przenosząc imprezę jeszcze dalej w kosmos.

Sierpień przyniesie uwielbiane przez graczy wydarzenie Mad Games powracające na 10 dni razem z długo oczekiwanymi nagrodami dla weteranów. Gracze mogą także spodziewać się całkowicie epickiego (i tajemniczego) prezentu na zakończenie uroczystości, świętujący dekadę wirtualnych bitew czołgów.

Źródło : www.bing.com