Wargaming ogłasza 10. urodziny World of Tanks Blitz

Lil Snack & GamesBeat

Nie możemy się doczekać, aż będzie z nami Lil Snack, abyśmy mieli dostosowane gry specjalnie dla naszej publiczności! Wiemy, jakie to ekscytujące, biorąc pod uwagę, że sami jesteśmy graczami, i dlatego to świetny sposób na zaangażowanie poprzez zabawę w treści GamesBeat, której już polubiliście. Zacznij grać w gry teraz!

World of Tanks Blitz ma 10 lat

World of Tanks Blitz firmy Wargaming ma 10 lat. Wygenerowało ponad 1 miliard dolarów przychodu przez całe życie i osiągnęło liczbę 180 milionów zarejestrowanych graczy.

Menadżer generalny MS-1 Studios w firmie Wargaming, Thaine Lyman, z dumą zauważa, że był to prawdziwy mobilny tytuł gry, a nie „symulator budzika”. Zadebiutował dziesięć lat temu z ośmioma mapami i trzema nacjami czołgów.

Docelowo gra rozrastała się, aby objąć Windows 10, Steam, MacOS i Nintendo Switch. Zapewnia pełną rozgrywkę międzyplatformową oraz postęp. Zwiększono także jakość grafiki i wydajność.

Rocznica i nadchodzące wydarzenia

Czerwiec rozpoczął się wyjątkowym wydarzeniem urodzinowym, w którym gracze mogą zdobyć zupełnie nowe czołgi klasy VIII i ulubione czołgi klasy X. Gracze mogą również otrzymać specjalne festiwalowe pojemniki z czołgiem Blasteroid, avataranem w tematyce oraz tłem profilowym do 30 czerwca.

Lipiec przyniesie przyjęcie w tematyce kosmicznej oraz kosmiczne aktywności, przywracając wydarzenie „Cel: Pocisk Sheridan” z czołgiem Sheridan Missile. Gracze mogą również spodziewać się specjalnej współpracy z znaną na całym świecie franczyzą filmów science fiction, która zabierze imprezę jeszcze dalej w kosmos.

Sierpień przyniesie uwielbiane przez graczy wydarzenie Mad Games powracające na 10 dni wraz z bardzo oczekiwanymi nagrodami za długoletni staż. Gracze mogą również spodziewać się całkowicie epickiego (i tajemniczego) prezentu, aby zakończyć uroczystości, świętując dziesięć lat wirtualnych bitew czołgów.

Źródło : www.bing.com