Wargaming obchodzi 10 lat World of Tanks Blitz: przekroczył miliard dolarów.

Lil Snack & GamesBeat

Wargaming’s World of Tanks Blitz. Rozwiązal kwestie wydajności.

World of Tanks Blitz obchodzi swoje 10-lecie. Gra wygenerowała ponad miliard dolarów przychodów w ciągu swojego istnienia i zdobyła 180 milionów zarejestrowanych graczy.

Dyrektor generalny MS-1 Studios w Wargaming, Thaine Lyman, z dumą podkreślał, że gra była i jest prawdziwą grą na urządzenia mobilne, a nie „symulatorem budzika”. Rozpoczęła się dekadę temu z ośmioma mapami i trzema krajami czołgów.

Aktywności z okazji 10-lecia World of Tanks Blitz.

Czerwiec rozpoczął się specjalnym wydarzeniem urodzinowym, podczas którego gracze mogli zdobyć nowy Tier VIII i ulubione czołgi Tier X. Gracze mogli także zdobyć specjalny kontener festiwalowy wypełniony czołgiem Blasteroid, motywacyjnym avatarem i tłem profilowym do 30 czerwca.

Lipiec przynosi imprezę o tematyce kosmicznej i kosmiczne aktywności, przywracając „Zadanie: Sheridan Missile” z udziałem czołgu Sheridan Missile. Gracze mogą także spodziewać się specjalnej współpracy z znaną na całym świecie serią filmową science fiction, przenosząc imprezę jeszcze dalej w kosmos.

Sierpień przyniesie uwielbiane przez graczy wydarzenie Mad Games, powracające na 10 dni wraz z wysoko oczekiwanymi nagrodami senioratu. Gracze mogą także spodziewać się całkowicie epickiego (i tajemniczego) prezentu na zakończenie obchodów, świętujących dekadę wirtualnych bitew czołgów.

Źródło : www.bing.com