Walka z Shredderem w grze World of Tanks Blitz: Operacja Cowabunga! Niesamowite nagrody czekają!

Nowości w World of Tanks Blitz: Współpraca z Teenage Mutant Ninja Turtles

„Bohaterowie zamaskowani w półpancerzach” ostatecznie mają pełne pancerze dzięki współpracy World of Tanks Blitz z Teenage Mutant Ninja Turtles. Przygotuj się na współpracę z tymi nostalgijnymi wojownikami przez cały maj, aby świętować moc żółwi, walczyć z złowrogim Shredderem i, oczywiście, zdobywać fantastyczne nagrody.

Operacja Wybuchająca

Żółwie najechały World of Tanks Blitz w zeszłym tygodniu, aby przygotować pancerniaków do nadchodzącej bitwy przeciwko Shredderowi podczas wydarzenia „Into the Sewers”, ale to dopiero początek tej niesamowitej współpracy. Na początku maja World of Tanks Blitz uruchamia „Operację Wybuchającą”, epickie wydarzenie składające się z 60 etapów, pełne nagród w postaci awatarów graczy i skórek czołgów reprezentujących Leonarda, Donatellego, Rafała i Michała Anioła. Jeśli uda ci się pokonać Shreddera, zdobędziesz legendarną skórkę kamuflażową dla czołgu P.44 Pantera inspirowaną samym złoczyńcą.

Decyzja o współpracy z Teenage Mutant Ninja Turtles

Mieliśmy okazję porozmawiać z producentem World of Tanks Blitz, Ilyą Batsianouskim, na temat decyzji o współpracy z TMNT. Przypuściliśmy, że nostalgia dzieciństwa odegrała tu rolę, a on powiedział nam: „Masz absolutną rację, że TMNT to bohaterowie z naszego dzieciństwa, a wciąż cieszą się ogromną popularnością we wszystkich generacjach, nawet dzisiaj. Gdy odkryliśmy możliwość współpracy i stworzenia czegoś wyjątkowego z nimi, byliśmy zachwyceni”.

TMNT w świecie World of Tanks Blitz

Poza luźnym powiązaniem zbroi, o którym wspomnieliśmy wcześniej, jesteśmy pewni, że większość ludzi nie kojarzyłaby TMNT z czołgami, dlatego byliśmy ciekawi, jak zespół World of Tanks Blitz przekłada te tradycyjnie niezwiązane z czołgami franczyzy do swojej gry. Batsianouski powiedział nam: „World of Tanks Blitz zawsze towarzyszy „szczypta szaleństwa”. W naszej grze gracze mogą wyruszyć w przygody na pokładzie zwinnej ciężarówki Dracula, objąć dowodzenie nieustraszonym Vindicatorem z uniwersum Warhammer 40k lub sprawdzić swoją siłę w czołgu GroundTank inspirowanym światem Dune: Część Druga. TMNT z pewnością wyznaczy swoją własną niszę w World of Tanks Blitz, ponieważ przede wszystkim priorytetyzujemy zabawę, indywidualność i intensywne doświadczenia”.

Początek Operacji Wybuchającej

„Operacja Wybuchająca” rozpocznie się 1 maja 2024 r. w World of Tanks Blitz na wszystkich platformach, w tym iOS, Androidzie i Nintendo Switch. Bądź na bieżąco z naszym profilem Twitter Pocket Tactics, ponieważ w przyszłym tygodniu rozpoczniemy konkurs TMNT World of Tanks Blitz, którego nie chcesz przegapić.

Warto sprawdzić nasze relacje na temat Teenage Mutant Ninja Turtles Street Fighter: Duel, aby odkryć więcej źródeł mocy żółwi. Alternatywnie, możesz przeczytać wszystko na temat wydarzenia World of Tanks Dune Part Two, aby zrozumieć „szczyptę szaleństwa” gry.

Źródło : www.bing.com