Waffentrger powraca po 6 latach w nowym wydarzeniu World Of Tanks


Waffenträger auf E 100 powraca do World of Tanks, triumfalnie powracając po sześciu latach usunięcia z gry.

Podczas nadchodzącego wydarzenia „Waffenträger: Dziedzictwo”, które potrwa od 26 września do 10 października, Waffenträger auf E 100 zostanie reaktywowany.

Gracze ponownie zmierzą się ze śmiercionośną bronią rodziny von Krieger, zagrają w drużynie Harrier i zdobędą ekskluzywne nagrody w wydarzeniu. W tym roku pogłębia mitologię i wprowadza nowego złoczyńcę, Ermelindę, córkę Inżyniera.

Akcje będą prowadzone w formacie 6 na 1, a przed wejściem do gry gracze będą musieli wybrać jedną z wielu różnych stron konfliktu: oddział Harrier, który pędzi do bitew w mocno zmodyfikowanych pojazdach specjalnych lub Blitzträger auf E 110, niezwykle potężny niszczyciel czołgów napędzany przez jednego gracza.

Zaktualizowana sekwencja wydarzeń jest bardziej liniowa i wizualnie zrozumiała. Gracze otrzymają cenne przedmioty w grze, takie jak dwie wyjątkowe członkinie załogi z ekskluzywnymi podkładami głosowymi, personalizacją obligacji, dni konta premium, startery Inżyniera i Harriera dla Gates (z których gracze mogą zdobyć samochody premium i inne cenne nagrody).

W poście na blogu, który zrobili, możesz przeczytać więcej o The Waffenträger: Legacy.Źródło : https://list23.com/1073027-after-6-years-in-the-world-of-tanks-new-event-waffentrger-returns/