Waffenträger powraca po 6 latach w nowym wydarzeniu World of Tanks


World of Tanks ponownie wprowadza Waffenträger auf E 100, który triumfalnie powraca po ssześć lat po tym zostało usunięte z gry.

The Waffenträger auf E 100 powróci w nadchodzącym czasie wydarzenie o nazwie „Waffenträger: Dziedzictwo”, które potrwa od 26 września do 10 października.

W tym wydarzeniu gracze ponownie zmierzą się z niezwykle potężną bronią rodziny von Krieger, zagrają w drużynie Harrier i odblokują ekskluzywne nagrody. Waffenträger to jedna z najbardziej oczekiwanych corocznych kampanii czołgistów, która w tym roku pogłębia tradycję i wprowadza nowego złoczyńcę, córkę Inżyniera, Ermelindę.

Akcje będą toczyć się w formacie 6 na 1, a przed przystąpieniem do bitwy gracze będą musieli wybrać jedną ze stron konfliktu: oddział Harrier, który rusza do boju w mocno zmodyfikowanych pojazdach specjalnych lub Blitzträger auf E 110, niezwykle potężny czołg niszczyciel obsługiwany przez jednego gracza.

Zaktualizowany przebieg wydarzenia jest bardziej liniowy i zrozumiały wizualnie. Osiągając każdy nowy etap, gracze otrzymają cenne przedmioty w grze, takie jak dwie wyjątkowe członkinie załogi z ekskluzywnymi głosami, dostosowywanie tematyczne, obligacje, dni konta Premium, startery Inżyniera i Harriera dla Gates (z których gracze mogą otrzymać Premium pojazdy i inne cenne nagrody). Co najważniejsze, po zakończeniu ostatniego etapu postępu wydarzenia gracze będą mieli możliwość wypożyczenia legendarnego niemieckiego niszczyciela czołgów X poziomu Waffenträger auf E 100 na 5 bitew losowych. Uwaga, więcej bitew można uzyskać w Bramie Inżyniera, używając starterów.

Możesz dowiedzieć się więcej o wydarzeniu The Waffenträger: Legacy w poście na blogu, który zrobili.Źródło : https://www.kakuchopurei.com/2022/09/waffentrager-returns-in-world-of-tanks-new-event/