Użytkownicy Steam nagrodzeni 23 gratisami


Użytkownicy Steam są nagradzani 23 gratisami za wykonanie prostego zadania. Gratisy, o których mowa, nie będą dostępne dla wszystkich ani nawet dla większości ludzi, ale jeśli nie lubisz darmowych przedmiotów, możesz je sprzedać. Na Twitterze mistrz sprzedaży i umów, Wario64, przekazuje wiadomość, że 23 różne elementy Steam — w tym różne awatary i tła — firmy Wargaming są obecnie bezpłatne. Wystarczy obejrzeć 15 minut bardzo konkretnej audycji. Oczywiście nie musisz go oglądać, po prostu uruchom go, a następnie pozwól mu działać. Możesz też obejrzeć każdą sekundę z wymaganych 15 minut. Wybór należy – na szczęście – do ciebie.

Jeśli nie podoba ci się żaden z produktów Wargaming, prawdopodobnie nie będziesz chciał żadnych gratisów. Jeśli jednak tego nie zrobisz, możesz je sprzedać za szybką i łatwą zmianę. To nie będą duże pieniądze, ale dzięki różnym ofertom i wyprzedażom na Steam nie potrzebujesz dużo pieniędzy, aby grać w różne gry, w tym niektóre klasyki wszechczasów. Na przykład Valve regularnie tworzy własne gry i serie — Pół życia, Portal, Pozostawiono 4 martwych, Kontrataki więcej — wszystkie za 0,99 USD lub taniej.

Dla tych, którzy nie wiedzą: Wargaming to białoruska firma założona w 1998 roku, która jest dość stara jak na standardy branży gier wideo. Jednak dlaczego powstał na Białorusi, teraz działa poza Cyprem, z 16 biurami na całym świecie. Jest najbardziej znany z takich jak Świat czołgów, Świat okrętów wojennychI Świat samolotów bojowych. Innymi słowy, jest najbardziej znany w przestrzeni free-to-play, choć dzieje się to w epoce nowożytnej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich gier — w tym wszystkie najnowsze wiadomości o grach komputerowych, plotki, przecieki, oferty, recenzje, zapowiedzi, wywiady i najgorętsze ujęcia — kliknij tutaj. W międzyczasie, jak zawsze, możesz zostawić komentarz lub dwa, dając nam znać, co myślisz, lub, alternatywnie, uderz mnie na Twitterze @Tyler_Fischer_ i daj mi znać. Czy w przyszłości będziesz korzystać z któregoś z tych darmowych gadżetów?

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/steam-deck-download-freebies/