Konflikt na kosmiczną skalę: Warhammer 40,000 w World of Tanks Modern Armor

Konflikt na kosmiczną skalę: Warhammer 40,000 w World of Tanks Modern Armor

W najnowszym sezonie „Gladiators” World of Tanks Modern Armor spotyka Warhammera 40,000, co oznacza rozpoczęcie konfliktu na kosmiczną skalę. Gracze mogą zdobyć pięć nowych czołgów premium inspirowanych uniwersum Warhammera 40,000, dwóch nowych dowódców bohaterów 3D oraz sześciu nowych dowódców standardowych 2D. Wszystko to przygotowuje grunt pod miesięczne, dwuetapowe wyzwanie przeciwko zarówno siłom Chaosu, jak i Orkom.

Nowości w World of Tanks Modern Armor

  • Triumfalny debiut czołgu ciężkiego Leman Russ
  • Nazwany na cześć Prymarchy Legionu Kosmicznych Wilków
  • Zbudowany wyłącznie na konsolę
  • Niszczyciel czołgów Nemesis
  • Czołg lekki Teefbreaka
  • Czołg średni Reaper’s Scythe
  • Czołg średni Ignis Purgatio

Czołg ciężki Leman Russ na konsole został opracowany i wdrożony w pełnej współpracy z Games Workshop. Podczas ogromnego dwuetapowego wydarzenia społecznościowego czołgiści sprzymierzą się albo z Kosmicznymi Marines, albo z Siostrami Bitwy, z opcją przejścia na drugą stronę w drugim etapie. Stamtąd mogą połączyć siły z innymi graczami z całego świata, aby walczyć z Orkami i siłami Chaosu. Zniszczenie Orków sprawi, że zawartość Orków będzie dostępna dla wszystkich użytkowników (do zakupu lub jako nagrody); ta sama mechanika będzie miała zastosowanie do sił Chaosu i ich zawartości w grze.

Czołgiści w akcji

Podkłady głosowe dla nowych 3D Hero Commanders zostały ożywione dzięki reżyserowi Jasonowi Baughanowi (Hitman 2, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Fable: The Journey). 330 linii dialogowych dla dowódców Volusada Thassiusa z Ultramarines i Patricii Laserian z Sisters of Battle uziemiają gracza i nadają ton grze w uniwersum Warhammera 40,000. Dyrektor gry na żywo w World of Tanks Modern Armor, Daniel Burr jest dumni z projektu pod każdym względem, szczególnie z podkładów głosowych dla dowódców. Pod względem jakości wyznaczyli sobie nową poprzeczkę, słuchając jak dowódca Ultramarine lub dowódca Battle Sister wychwala twoje zwycięstwo w walce, naprawdę podnosi jakość rozgrywki.

Wydarzenie Warhammer 40,000 rozpocznie się 2 maja i potrwa do 6 czerwca 2023 roku.

Źródło: LOOTPRESS