Twórcy World of Tanks pracują nad niezapowiedzianym tytułem AAA i innymi projektami


Najciekawsze historie

  • Studio Wargaming podobno pracuje nad co najmniej trzema niezapowiedzianymi grami, które są obecnie w fazie rozwoju, jak podano na jego oficjalnej stronie internetowej.
  • Studio zatrudnia niezapowiedzianą darmową grę AAA na PC skierowaną do zachodnich odbiorców. Może zawierać wiele map i może być rozwijany w Unreal Engine lub Unity.
  • W przygotowaniu jest kolejny niezapowiedziany tytuł, będący wieloplatformową strzelanką z perspektywy trzeciej osoby, która znajduje się w końcowej fazie produkcji.
  • Trzecia niezapowiedziana pozycja to nowa gra MMO na PC i konsole. Wydaje się zawierać ciężkie elementy fantasy i może łączyć środowiska 2D i 3D.

Wargaming jest płodnym twórcą wielu popularnych darmowych gier AAA, w tym między innymi World of Tanks, World of Tanks, World of Warplanes i Master of Orion. Fani od zawsze zastanawiali się nad kolejnymi tytułami renomowanego studia; teraz wiemy, że pracuje nad wieloma niezapowiedzianymi grami.

Studio Wargaming najwyraźniej zatrudnia do wielu niezapowiedzianych projektów, jak zauważył eXputer na swojej oficjalnej stronie internetowej. Firma opublikowała mnóstwo ofert pracy, które omawiają kilka jej niezapowiedzianych gier, które są obecnie na wczesnym lub późnym etapie rozwoju.

Mamy powody, by tak sądzić co najmniej trzy mecze znajdują się w warzelni, o czym świadczą wymagania i opisy zawarte w każdym ogłoszeniu. Analiza każdej oferty pracy pozwoliła nam zorientować się w przyszłości firmy. Wydaje się, że rekrutacja do co najmniej jednego projektu mieści się w zakresie AAA pod względem wielkości i budżetu.

Wargaming zatrudnia projektanta UX do swojego rozwijającego się warszawskiego studia w związku z „nowa, jeszcze niezapowiedziana gra AAA F2P na PC skierowana do zachodniego odbiorcy.„Nowy projekt może być nowym IP, a nie kontynuacją, ale szczegóły na jego temat są bardzo skąpe.

Studio Wargaming poszukuje projektanta UX do jednego ze swoich niezapowiedzianych projektów.

Niezależnie od tego kolejna reklama poszukująca listy wykonawców technicznych „profilować i optymalizować wzrost pamięci i wydajności Do mapy i zawartość w grze” jako wymóg, który sugeruje, że niezapowiedziany projekt AAA będzie zawierał wiele map. Co więcej, Wargaming zatrudnia ludzi w swoich różnych studiach do wspomnianej gry.

Ta sama lista zawiera również „doświadczenie z silnikami gier (Unity/Unreal),” sugerując, że do napędzania nowego wpisu użyje jednego z wymienionych silników.

Gatunek nienazwanego, niezapowiedzianego tytułu również pozostaje niejasny, ale prawdopodobnie będzie to FPS lub wpis o tematyce wojennej, biorąc pod uwagę poprzednie prace studia. Inne reklamy tego samego projektu nie dostarczają żadnych istotnych wskazówek na temat nowego wpisu. Ponadto będzie darmowa, podobnie jak większość innych jej gier i Tylko komputer.

Niezależnie od tego A niezapowiedziana gra międzyplatformowa, który jest strzelanką z perspektywy trzeciej osoby, jest również w brewerze. Jego rozwój również wydaje się być na końcowym etapie, jak zauważono w odpowiednich ofertach pracy. Na przykład Wargaming zatrudnia „Webmastera/Junior Front-end Developer” do nowego wpisu.

Jesteśmy na końcowym etapie prac nad najnowocześniejszą, wieloplatformową strzelanką z perspektywy trzeciej osoby i szukamy kogoś, kto pomoże nam urzeczywistnić naszą wizję” – czytamy w opisie.

Pozostałe zestawienia dotyczące tego samego projektu nie ujawniają więcej szczegółów. W ogłoszeniach dotyczących strzelanki z perspektywy trzeciej osoby nie ma wzmianki o aspekcie free-to-play, co mogłoby sugerować, że będzie kosztować. Ponadto oficjalne ogłoszenie niezapowiedzianego wpisu może nastąpić w tym roku, zwracając uwagę na jego końcowe etapy rozwoju.

To nie wszystko; Wargaming tworzy także „nowa gra MMO na PC i konsole,”, jak zauważono w wielu ogłoszeniach o pracę. Wygląda na to, że projekt zawiera ciężkie elementy fantasy i prawdopodobnie wiele map i bohaterów pewnego rodzaju, jak zauważono w wymaganiach dotyczących stanowiska zastępcy dyrektora artystycznego.

Oferta pracy poszukuje zastępcy dyrektora artystycznego nowej gry MMO firmy Wargaming na PC i konsole.

W browarze może być wiele projektów związanych z fantasy lub MMO, jak dokuczano na liście, chociaż na razie to tylko spekulacje. Gra MMO może również łączyć środowiska 2D i 3D. Będzie napędzany silnikiem Unreal Engine lub Unity, zgodnie z reklamą. Inne aukcje dotyczące tego samego tytułu nie zawierają żadnych dodatkowych szczegółów.

Wargaming może wkrótce nie ujawnić żadnego oficjalnego materiału na temat nowych projektów, ale niektóre z nich mogą zostać ujawnione w tym roku. Daty wydania niezapowiedzianych tytułów mogą wahać się od przyszłego roku do kilku lat później.

Co myślisz o zatrudnianiu studia Wargaming do wielu niezapowiedzianych projektów, które są obecnie w fazie rozwoju? Daj nam znać swoje opinie w komentarzach poniżej.

Podobne lektury: Forza Horizon 5 zgromadziła ponad 28 milionów graczy.

Czy ten artykuł był pomocny?

Dzięki! Podziel się z nami swoją opinią. ⚡

Jak moglibyśmy ulepszyć ten wpis? Proszę, pomóż nam. ✍