Tortury Ninjów w pełnej zbroi w Grze World of Tanks Blitz!

Nowa współpraca World of Tanks Blitz i Teenage Mutant Ninja Turtles

Bohaterowie w półkorpusie mają teraz pełną zbroję dzięki współpracy World of Tanks Blitz i Teenage Mutant Ninja Turtles. Przygotuj się, aby dołączyć do tych nostalicznych ninja w trakcie całego maja, aby świętować siłę żółwi, zwalczać złego Shreddera i oczywiście zdobywać fantastyczne nagrody.

Operacja Cowabunga

Tytani inwazyjcowali World of Tanks Blitz w zeszłym tygodniu, przygotowując czołgistów do nadchodzącej bitwy przeciwko Shredderowi w swoim wydarzeniu Into the Sewers, ale to dopiero początek tego niesamowitego crossovera. Już na Nintendo Switch i na urządzeniach mobilnych są świetne gry TMNT, ale uwielbiamy widzieć ich również w innych grach.

1 maja World of Tanks Blitz uruchamia Operację Cowabunga, epickie wydarzenie składające się z 60 poziomów, wypełnione nagrodami w postaci awatarów gracza i skórek czołgów reprezentujących Leonarda, Donatello, Raphaela i Michelangelo. Jeśli pokonasz Shreddera, zdobędziesz legendarną skórkę kamuflażową dla P.44 Pantera inspirowaną samym złoczyńcą.

Decyzja o współpracy

Spotkaliśmy się z producentem World of Tanks Blitz, Ilya Batsianouskim, aby porozmawiać o decyzji o współpracy z TMNT. Zakładaliśmy, że nostalgia z dzieciństwa odegrała rolę, a on powiedział nam: „Absolutnie masz rację, że TMNT to bohaterowie z naszego dzieciństwa, a wciąż cieszą się ogromną popularnością we wszystkich pokoleniach nawet dzisiaj. Gdy odkryliśmy okazję do współpracy i stworzenia czegoś wyjątkowego z nimi, byliśmy absolutnie podekscytowani.”

TMNT w świecie World of Tanks Blitz

Oprócz luźnego powiązania zbroi, które wcześniej wymieniliśmy, jesteśmy pewni, że większość osób nie myślałaby o umieszczeniu TMNT obok czołgów, więc byliśmy ciekawi, jak zespół World of Tanks Blitz przenosi te tradycyjnie pozbawione czołgów franczyzy do swojej gry. Batsianouski powiedział nam: „World of Tanks Blitz zawsze opiera się na „odrobinie szaleństwa”. W naszej grze gracze mogą wyruszać w przygody na pokładzie zwinnej czołgu Drakula, objąć dowództwo nad bezlitosnym Vindicatorem z uniwersum Warhammer 40k, lub sprawdzić swoją siłę w GroundTanku inspirowanym światem Diuny: Część Druga. TMNT z pewnością znajdzie swoją niszę w świecie World of Tanks Blitz, ponieważ nade wszystko priorytetyzujemy zabawę, indywidualność i wciągające doświadczenia.”

Źródło : www.bing.com