Top 5 gier w Pythonie – Najlepsze gry do grania w 2023 roku.

Top 5 najlepszych gier w Pythonie wykorzystanych w 2023 roku

Python to język programowania, który znacznie ułatwia użytkownikom czytanie i obsługę. Jest to mocny i prosty język, który bez niego nie byłby taki sam. Dzięki niemu walki na dużą skalę wymagają korzystania z czatu głosowego w czasie rzeczywistym do interakcji z innymi graczami.

1. Toontown Online

W trakcie tworzenia oryginalna gra była w całości napisana w Pythonie. Gra była wyjątkowo bezpieczna, z głupkowatą atmosferą Disneya, umożliwiając użytkownikom tworzenie prostych awatarów z domyślnych ustawień i swobodne eksplorowanie Toontown.

2. Cywilizacja IV

Stać się największą cywilizacją, jaką kiedykolwiek widział świat; gracze muszą podróżować przez wszystkie trzy. Jest łatwa do nauczenia się i grania z innymi, co czyni ją od razu ulubieńcem o dobrej wartości, ponieważ można w nią grać wielokrotnie.

3. EWA Online

EVE Online jest niezłomnym graczem w dziedzinie MMO od prawie 20 lat i jest prawdziwym pionierem tego gatunku.

4. World of Tanks

Można objąć dowództwo nad największymi czołgami i pojazdami wojennymi XX wieku. Jest dostępny za darmo i ma dużą bazę graczy.

5. Mocowanie i ostrze

Następcy Mount & Blade byli podobnie popularni, co czyniło ją jedną z najbardziej znanych dostępnych średniowiecznych serii gier RPG. Ta lukratywna marka przeszła długą drogę, ale wszystko zaczęło się od Pythona.

Źródło: Analytics Insight.