TMNT w pełnej zbroi w grze World of Tanks Blitz. Zdobądź wspaniałe nagrody!

W świecie gier World of Tanks Blitz przyszły czerpaki w końcu mają pełną zbroję dzięki kolaboracji z Teenage Mutant Ninja Turtles. Przygotuj się na wspólną walkę z tymi nostalgijnymi wojownikami przez cały maj, aby obchodzić siłę żółwia, zwalczać złego Shreddera i oczywiście zdobyć fantastyczne nagrody.

Współpraca TMNT z World of Tanks Blitz

Żółwie najechały World of Tanks Blitz w zeszłym tygodniu, aby przygotować tankowców do nadchodzącej bitwy przeciwko Shredderowi podczas wydarzenia Into the Sewers, ale to było dopiero początek tego niesamowitego crossovera. Mamy już wiele wspaniałych gier TMNT na Switchu i urządzeniach mobilnych, ale zawsze cieszy nas ich pojawienie się w innych grach.

1 maja World of Tanks Blitz uruchamia ‘Operation Cowabunga’, epickie wydarzenie składające się z 60 etapów, które obfituje w nagrody reptylialne, w tym awatary graczy i skórki na czołgi przedstawiające Leonarda, Donatella, Ralpha i Michelangelo. Jeśli uda ci się pokonać Shreddera, zdobędziesz legendarną skórkę kamuflażową dla P.44 Pantera inspirowaną samym złoczyńcą.

Rozmowa z producentem World of Tanks Blitz

Mieliśmy okazję porozmawiać z producentem World of Tanks Blitz, Ilya Batsianouski, na temat decyzji o współpracy z TMNT. Zakładaliśmy, że nostalgia dzieciństwa miała w tym swój udział, a on powiedział nam: „Masz absolutną rację, że TMNT to bohaterowie z naszego dzieciństwa, którzy wciąż cieszą się ogromną popularnością we wszystkich pokoleniach także dzisiaj. Kiedy odkryliśmy możliwość współpracy i stworzenia czegoś wyjątkowego z nimi, byliśmy zachwyceni.”

Poza luźnym łączeniem zbroi, o którym wspomnieliśmy wcześniej, jesteśmy pewni, że większość osób nie wpadłaby na pomysł, aby zestawić TMNT obok czołgów, dlatego z ciekawością pytaliśmy zespół World of Tanks Blitz, jak przenosi te tradycyjnie pozbawione czołgów franczyzy do swojej gry. Batsianouski powiedział nam: „World of Tanks Blitz zawsze jest o 'odrobinie szaleństwa’. W naszej grze gracze mogą wyruszać w przygody na zwinnych czołgach Dracula, objąć dowodzenie bezlitosnym Vindicatorem z uniwersum Warhammer 40k, czy sprawdzić się w GroundTanku inspirowanym światem Diuną: Część Druga. TMNT z pewnością wyznaczy swoją własną niszę w świecie World of Tanks Blitz, ponieważ przede wszystkim cenimy zabawę, indywidualność i immersywne doświadczenia.”

‘Operation Cowabunga’ rozpocznie się 1 maja 2024 roku w World of Tanks Blitz na wszystkich platformach, w tym iOS, Androidzie i Nintendo Switchu. Śledź stronę Pocket Tactics na Twitterze, ponieważ w przyszłym tygodniu odbędzie się konkurs, którego nie chcesz przegapić.

Zobacz nasze relacje z kolaboracji Teenage Mutant Ninja Turtles Street Fighter: Duel, aby znaleźć więcej źródeł siły żółwia. W przeciwnym razie przeczytaj wszystko o wydarzeniu World of Tanks Dune Part Two, aby zorientować się w 'odrobinie szaleństwa’ gry.

Źródło : www.bing.com