TMNT: Szalone kolaboracje w grze World of Tanks Blitz – Nowe nagrody!

Jak Teenage Mutant Ninja Turtles wkraczają do świata World of Tanks Blitz

W końcu mistrzowie w półskorupach mają pełną zbroję dzięki współpracy World of Tanks Blitz z Teenage Mutant Ninja Turtles. Przygotuj się na współpracę z tymi nostalgijnymi wojownikami przez cały maj, aby świętować siłę żółwi, zwalczać złego Shreddera i oczywiście zdobywać fantastyczne nagrody.

Operacja Cowabunga w World of Tanks Blitz

Żółwie zaatakowały World of Tanks Blitz w zeszłym tygodniu, aby przygotować czołgistów do nadchodzącej bitwy przeciwko Shrederowi podczas swojego wydarzenia Into the Sewers, ale to był dopiero początek tej niesamowitej współpracy. Na Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych są już dostępne świetne gry TMNT, ale zawsze cieszy nas widok ich pojawienia się w innych grach.

1 maja World of Tanks Blitz uruchomi 'Operację Cowabunga’, epickie wydarzenie składające się z 60 etapów pełnych gadzich nagród, w tym awatary graczy i skórki czołgów reprezentujące Leonarda, Donatella, Raphaela i Michelangela. Jeśli uda ci się pokonać Shreddera, zdobędziesz legendarną skórkę kamuflażową dla P.44 Pantera inspirowaną samym złoczyńcą.

Nostalgia i kreatywność w World of Tanks Blitz

Decyzja o współpracy z TMNT była z pewnością inspirowana nostalgią dzieciństwa, ponieważ postacie te cieszą się ogromną popularnością we wszystkich pokoleniach. Świat World of Tanks Blitz zawsze kojarzył się z szczyptą szaleństwa, dlatego TMNT z pewnością znajdą swoje miejsce w tej niesamowitej grze, gdzie priorytetem są zabawa, indywidualność i pełne zaangażowanie doświadczenia.

’Operacja Cowabunga’ rusza 1 maja 2024 roku w World of Tanks Blitz na wszystkich platformach, w tym iOS, Androidzie i Nintendo Switchu. Bądź na bieżąco z naszym profilem na Twitterze, gdyż już wkrótce planujemy darmowy konkurs związany z TMNT World of Tanks Blitz, którego nie warto przegapić.

Podsumowanie i przydatne informacje

Jeżeli jesteście fanami Teenage Mutant Ninja Turtles, warto sprawdzić także inne kreatywne współprace ich postaci, takie jak Teenage Mutant Ninja Turtles Street Fighter: Duel. Alternatywnie, możecie zapoznać się z wydarzeniem World of Tanks Dune Part Two, aby poczuć szczyptę szaleństwa, jaka towarzyszy temu niesamowitemu światu.

Źródło : www.bing.com