TMNT inwazja w World Of Tanks Blitz: Nowe wydarzenie crossover.

Teenage Mutant Ninja Turtles dołączyły do gry World Of Tanks Blitz w kolejnym emocjonującym crossoverze. Odblokuj nagrody z motywami TMNT, wygrywając w 7-dniowym wyzwaniu „Into the Sewers!”. Walcz z Shredderem w „Operation Cowabunga”, wydarzeniu składającym się z 60 etapów i rozpoczynającym się 1 maja. Zdobądź wyjątkowe kamuflaże i avatary, w tym legendarny kamuflaż zainspirowany Shredderem.

Nowe wydarzenie crossover w World Of Tanks Blitz

Wargaming uruchomiło całkowicie nowe wydarzenie crossover w World Of Tanks Blitz, a bohaterowie w półpancerzu, czyli Teenage Mutant Ninja Turtles, zawitali do gry. Czas trwania tego wydarzenia do 24 maja, daje graczom szansę udziału w wydarzeniu, podczas którego muszą być aktywni w grze przez siedem dni. W tym czasie będziesz miał dostęp do specjalnego czołgu TMNT Party Wagon, gdy będziesz grać przez 60 poziomów w nowej Operacji: Cowabunga. Mamy dla Ciebie więcej szczegółów na temat wydarzenia poniżej, razem z dwoma zwiastunami prezentującymi zawartość, życzymy powodzenia w tej radykalnej misji.

Event World Of Tanks Blitz x Teenage Mutant Ninja Turtles

Gracze World of Tanks Blitz wezmą udział w 7-dniowym wydarzeniu „Into the Sewers!”. Aby odblokować ekskluzywne nagrody z motywami TMNT, czołgiści powinni osiągnąć pięć zwycięstw dziennie. Nagrody obejmują dwa ekskluzywne kamuflaże, animowany awatar mistrza Splintera, tłem profilowym „turtle-rific” oraz specjalny sprzęt do garażu ozdobiony klasycznymi elementami z tajnego kryjówki TMNT w kanałach. Co więcej, będą dostępne trzy radykalne zestawy, z mega-cool Mutant tank wyposażony w broń Turtle Blaster i inspirowany TMNT Party Wagon.

Po rozgrzaniu się, gracze będą gotowi na starcie z nikczemnym Shredderem w epickim starciu rozpoczynającym się 1 maja w ramach „Operation Cowabunga”. To 60-etapowe wydarzenie pełne jest mnóstwa nagród, w tym ekskluzywnych awatarów Teenage Mutant Ninja Turtles lidera bez strachu Leonardo, twardziela Raphaela, geniusza Donatella i imprezowicza Michelangela. Gracze będą prezentować swoją moc Ninja Turtles na polu bitwy, rywalizując o cztery wyjątkowe kamuflaże ozdobione w charakterystyczne kolory ubioru ninja Żółwi. Czołgiści powinni mieć na oku ostateczną nagrodę – legendarny kamuflaż dla P.44 Pantera, inspirowany poważnie złowrogim Shredderem.

Źródło : www.bing.com