TMNT i World of Tanks Blitz przygotowują wspólną bitwę! Zdobądź nagrody!

Wprowadzenie:

W świecie gry World of Tanks Blitz, bohaterowie ze stali otrzymali pełną zbroję dzięki współpracy z Teenage Mutant Ninja Turtles. Przygotuj się, aby dołączyć do tych sentymentalnych ninja przez cały maj, aby świętować moc żółwi, zwalczać złośliwego Shreddera i oczywiście zdobywać niesamowite nagrody.

Łowcy żółwi:

Żółwie zaatakowały World of Tanks Blitz w zeszłym tygodniu, aby przygotować czołgistów do nadchodzącej bitwy z Shredderem podczas swojego wydarzenia Do Kanalizacji, ale to było dopiero początek tej niesamowitej współpracy. Choć TMNT ma już świetną historię gier na Switchu i urządzeniach przenośnych, to równie dobrze widzieć je w innych grach.

Operacja Cowabunga:

1 maja World of Tanks Blitz rozpoczyna Operację Cowabunga, epickie wydarzenie składające się z 60 etapów, wypełnione nagrodami w postaci awatarów gracza i skórek na czołgi przedstawiających Leonarda, Donatella, Rafaela i Michalangela. Jeśli pokonasz Shreddera, zdobędziesz legendarną skórkę kamuflażową dla P.44 Pantera inspirowaną samym złoczyńcą.

Mieliśmy okazję porozmawiać z producentem World of Tanks Blitz, Ilya Batsianouskim, na temat decyzji o współpracy z TMNT. Przypuściliśmy, że sentymentalność dzieciństwa odegrała rolę, a on powiedział nam: „Masz absolutną rację, że TMNT to bohaterowie z naszego dzieciństwa, a wciąż cieszą się ogromną popularnością we wszystkich generacjach, nawet dzisiaj. Kiedy odkryliśmy możliwość współpracy i stworzenia czegoś wyjątkowego z nimi, byliśmy zachwyceni”.

Połączenie TMNT z czołgami:

Poza luźnym powiązaniem zbroi, które wcześniej stworzyliśmy, jesteśmy pewni, że większość osób nie wpadłaby na pomysł umieszczenia TMNT obok czołgów, więc byliśmy ciekawi, jak zespół World of Tanks Blitz przekłada te tradycyjnie pozbawione czołgów marki do swojej gry. Batsianouski powiedział nam: „World of Tanks Blitz zawsze oparty jest na 'szczyptce szaleństwa’. W naszej grze gracze mogą wyruszać w przygody na pokładzie zwinnej czołgu Drakuli, objąć dowodzenie nieustępliwym Vindicatorem z uniwersum Warhammer 40k, lub sprawdzić swoje umiejętności w GroundTanku inspirowanym światem Diuny: Część Dwa. TMNT z pewnością wyznaczy swoją własną niszę w World of Tanks Blitz, bo przede wszystkim priorytetem jest dla nas zabawa, indywidualność i pełne wciągnięcie doświadczenia”.

Operacja Cowabunga rozpoczyna się 1 maja 2024 r. w World of Tanks Blitz na wszystkich platformach, w tym iOS, Androidzie i Nintendo Switch. Bądź na bieżąco na stronie Twitter Pocket Tactics, ponieważ w przyszłym tygodniu przeprowadzimy konkurs TMNT World of Tanks Blitz, którego nie chcesz przegapić.

Podsumowanie:

Zapoznaj się z naszym pokryciem współpracy Teenage Mutant Ninja Turtles Street Fighter: Duel, aby znaleźć więcej źródeł mocy żółwia. Alternatywnie, przeczytaj o wydarzeniu World of Tanks Dune Część Dwa, aby poczuć szczyptę szaleństwa gry.

Źródło : www.bing.com