TMNT i World of Tanks Blitz łączą siły! Zdobądź nagrody z kultowymi żółwiakami!

Wprowadzenie

Wspólna akcja World of Tanks Blitz z Teenage Mutant Ninja Turtles to niezwykłe wydarzenie, które ma na celu zabawę i zdobycie nagród. Przygotuj się do współpracy z ninjami znanymi z dzieciństwa i staw czoła złemu Shredderowi.

Operacja Cowabunga

Na początku maja World of Tanks Blitz wypuszcza „Operację Cowabunga”, która toczy się na 60 poziomach pełnych nagród w postaci awatarów graczy i skórek czołgów przedstawiających Leonarda, Donatello, Raphaela i Michelangela. Pokonując Shreddera, zdobędziesz legendarną skórkę kamuflażu dla P.44 Pantera inspirowaną samym złoczyńcą.

Rozmawialiśmy z producentem World of Tanks Blitz, Ilią Batsianouski, o decyzji współpracy z TMNT. Skłaniała go nostalgia z dzieciństwa i popularność ninjów w różnych generacjach. Kiedy nadarzyła się okazja do stworzenia czegoś wyjątkowego z nimi, byliśmy zachwyceni.

Świat World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz zawsze był pełen szaleństwa. Gracze mogą w nim przeżywać przygody na zręcznym czołgu Drakula, dowodzić nielito z uniwersum Warhammera 40k czy sprawdzić swoje umiejętności na GroundTanku inspirowanym światem Dune: Część Dwa. TMNT z pewnością znajdą swoje miejsce w tej grze, ponieważ priorytetem jest tu zabawa, indywidualność i immersyjne doświadczenia.

Podsumowanie

„Operacja Cowabunga” startuje 1 maja 2024 roku w World of Tanks Blitz na wszystkich platformach, w tym iOS, Android, i Nintendo Switch. Śledź nasz Twitter Pocket Tactics, gdzie już w przyszłym tygodniu przeprowadzimy konkurs związany z TMNT World of Tanks Blitz, którego nie chcesz przegapić.

Źródło : www.bing.com