TMNT i czołgi: przygotuj się na operację Cowabunga w World of Tanks Blitz!

Wojownicy ninja (Teenage Mutant Ninja Turtles) mają teraz pełne pancerze dzięki współpracy z grą World of Tanks Blitz. Przygotuj się na współpracę z tymi nostalgijnymi wojownikami przez cały maj, aby świętować moc żółwi, zwalczać złośliwego Shreddera i zdobywać niesamowite nagrody.

Wprowadzenie do współpracy TMNT i World of Tanks Blitz

Żółwie zaatakowały grę World of Tanks Blitz w zeszłym tygodniu, aby przygotować czołgistów do nadchodzącej bitwy przeciwko Shredderowi podczas ich wydarzenia W Kanałach, ale to dopiero początek tej niesamowitej współpracy. Mamy już świetne gry TMNT na Switchu i wersji mobilnej, ale uwielbiamy widzieć, że pojawiają się również w innych grach.

1 maja World of Tanks Blitz uruchamia operację „Cowabunga”, epickie wydarzenie składające się z 60 etapów pełnych nagród reptiliańskich, w tym awatary graczy i skórki czołgów przedstawiające Leonarda, Donatella, Rafaela i Michelangela. Jeśli pokonasz Shreddera, zdobędziesz legendarną skórkę kamuflażu dla P.44 Pantera inspirowaną samym złoczyńcą.

Rozmowa z producentem World of Tanks Blitz na temat współpracy z TMNT

Mieliśmy okazję porozmawiać z producentem World of Tanks Blitz, Ilyą Batsianouskim, na temat decyzji o współpracy z TMNT. Założyliśmy, że nostalgiczne wspomnienia z dzieciństwa odegrały rolę, a on powiedział nam: „Masz absolutną rację, że TMNT to bohaterowie z naszego dzieciństwa, a nadal cieszą się ogromną popularnością we wszystkich generacjach nawet dzisiaj. Gdy odkryliśmy możliwość współpracy i stworzenia czegoś wyjątkowego z nimi, byliśmy zachwyceni”.

Poza luźnym łączem zbroi, które wcześniej zrobiliśmy, jesteśmy pewni, że większość osób nie pomyślałaby o łączeniu TMNT z czołgami, dlatego byliśmy ciekawi, jak zespół World of Tanks Blitz przekłada te tradycyjnie pozbawione czołgów franczyzy do swojej gry. Batsianouski powiedział nam: „World of Tanks Blitz zawsze jest o ‘odrobinie szaleństwa’. W naszej grze gracze mogą wyruszyć w przygody na pokładzie zwinnej czołgety Dracula, objąć dowodzenie bezwzględnym Vindicatora z uniwersum Warhammer 40k, czy sprawdzić swoje siły w GroundTanku inspirowanym światem Diuna: Część Druga. TMNT z pewnością wykuje własną niszę w World of Tanks Blitz, ponieważ nade wszystko ceni…”.

„Operacja Cowabunga” rozpoczyna się 1 maja 2024 roku w grze World of Tanks Blitz na wszystkich platformach, w tym iOS, Android i Nintendo Switch. Śledź naszą stronę Twitter Pocket Tactics, ponieważ w przyszłym tygodniu będziemy prowadzić konkurs na TMNT World of Tanks Blitz, którego nie chcesz przegapić.

Sprawdź nasze relacje z Teenage Mutant Ninja Turtles Street Fighter: Duel, aby znaleźć więcej źródeł mocy żółwi. Alternatywnie możesz przeczytać wszystko o wydarzeniu World of Tanks Dune Część Druga, aby poczuć szczyptę szaleństwa gry.

Źródło : www.bing.com