TMNT atakują World of Tanks Blitz: Operacja Cowabunga już wystartowała

Nowa współpraca pomiędzy World of Tanks Blitz i Teenage Mutant Ninja Turtles

‘Bohaterowie w półskorupach’ ostatecznie zyskali pełną zbroję dzięki współpracy World of Tanks Blitz z Teenage Mutant Ninja Turtles. Przygotuj się, aby dołączyć do tych nostalgicznych ninja w maju, świętując moc żółwi, walcząc z złym Shredderem i oczywiście zdobywając fantastyczne nagrody.

W zeszłym tygodniu żółwie najechały World of Tanks Blitz, aby przygotować czołgistów do nadchodzącej bitwy z Shredderem podczas ich wydarzenia Into the Sewers, ale to dopiero początek tej niesamowitej współpracy. Na Switchu i w wersji mobilnej jest już sporo świetnych gier TMNT, ale z przyjemnością widzimy, że pojawiają się w innych grach.

1 maja World of Tanks Blitz uruchamia ‘Operation Cowabunga’, epickie wydarzenie składające się z 60 etapów, pełne nagród w postaci awatarów gracza i skórek czołgów przedstawiających Leonarda, Donatello, Ralpha i Michelangelo. Jeśli uda ci się pokonać Shreddera, zdobędziesz legendarną skórkę kamuflażową dla P.44 Pantera inspirowaną samym złoczyńcą.

Decyzja o współpracy z Teenage Mutant Ninja Turtles

Porozmawialiśmy z producentem World of Tanks Blitz, Ilyą Batsianouskim, o decyzji o współpracy z TMNT. Zakładaliśmy, że sentyment do dzieciństwa odegrał rolę, a on powiedział nam: „Masz absolutną rację, że TMNT to bohaterowie z naszego dzieciństwa, a wciąż cieszą się ogromną popularnością we wszystkich pokoleniach, nawet dzisiaj. Kiedy odkryliśmy możliwość współpracy i stworzenia czegoś wyjątkowego z nimi, byliśmy zachwyceni.”

Oprócz luźnego łącza zbroi, które wcześniej stworzyliśmy, jesteśmy pewni, że większość osób nie myślałaby o umieszczeniu TMNT obok czołgów, dlatego byliśmy ciekawi, jak zespół World of Tanks Blitz przekształca te tradycyjnie bezczołgowe franczyzy do swojej gry. Batsianouski powiedział nam: „World of Tanks Blitz zawsze opiera się na „odrobinie szaleństwa”. W ramach naszej gry gracze mogą wyruszyć w przygody na zwinnej czołgówce Dracula, przejąć dowodzenie nad bezlitosnym Vindicatorem z uniwersum Warhammer 40k lub sprawdzić swoje umiejętności w GroundTanku inspirowanym światem Dune: Część Dwa. TMNT z pewnością wyznaczy swoją własną niszę w World of Tanks Blitz, ponieważ nade wszystko priorytetyzujemy zabawę, indywidualność i immersyjne doświadczenia.”

‘Operation Cowabunga’ rozpocznie się 1 maja 2024 roku w World of Tanks Blitz na wszystkich platformach, w tym iOS, Android i Nintendo Switch. Obserwuj stronę Twitter Pocket Tactics, ponieważ w przyszłym tygodniu przeprowadzimy konkurs, który związany jest z TMNT World of Tanks Blitz i którego nie chcesz przegapić.

Sprawdź nasze relacje z współpracy Teenage Mutant Ninja Turtles Street Fighter: Duel, aby znaleźć więcej źródeł mocy żółwi. W przeciwnym razie przeczytaj wszystko o wydarzeniu World of Tanks Dune Część Dwa, aby zrozumieć „zielony pazurek” gry.

Źródło : www.bing.com