„Tetris Beat”, „Black Desert Mobile”, „Marvel Strike Force”, „AFK Arena” i więcej – TouchArcade


Witam wszystkich i witamy w tygodniu! Pora ponownie spojrzeć na godne uwagi aktualizacje z ostatnich siedmiu dni. Tym razem jest dużo darmowych rzeczy, z kilkoma grami Apple Arcade i jedną płatną grą do dopełnienia. Przypuszczam, że tak właśnie są niektóre tygodnie. Zrobię co w mojej mocy, aby było to ekscytujące. Prawdopodobnie mi się nie uda, ale to też jest częścią podróży. Oczywiście możesz sam śledzić aktualizacje, uczestnicząc w forach TouchArcade. To cotygodniowe podsumowanie jest tutaj tylko po to, aby poinformować Cię o rzeczach, które mogłeś przegapić. Zróbmy to!

Kot Szymona – Czas na historięUff, tak. Dziś nie będzie to łatwe. Kot Simona – Czas na historię jest wystarczająco fajną grą, ale ta aktualizacja jest dość mięsna i ziemniaczana. Jest kilka nowych trofeów, które możesz zdobyć, wykonując cele w The Cat Den. To najciekawsze. Poza tym jest kilka nowych poziomów, kilka poprawek błędów i kilka innych poprawek. Bardzo ważna rzecz dla maksymalizacji przyjemności, ale trudno jest sprawić, by dźwięk był krzykliwy w opisie. Dobrze, że była huśtawka i miss. Zobaczmy, co dalej.

Tetris® BeatW najnowszej wersji Tetris Beat, fani multiplayera znajdą coś dla siebie. Pojawiło się nowe tło dla wielu graczy, które ma cztery różne fazy, z kilkoma reaktywnymi elementami, które zależą od tego, jak sobie radzisz. Wprowadzono pewne ulepszenia w dźwięku przestrzennym, co jest fajną rzeczą w grze tak skupionej na dźwięku, jak ta. Oprócz tego, masz wiele ulepszeń i poprawek interfejsu użytkownika, trochę przesterowanych efektów wizualnych i oczywiście wymagane poprawki błędów. Hm, tutaj też nie ma dobrych żartów. Może następny?

Historie pasjansoweod ostatniego minęła dobra minuta Historie pasjansowe aktualizacja. Cóż, może trochę dłużej, ale ta gra ma zaskakującą ilość nowej zawartości, biorąc pod uwagę, że w rzeczywistości jest to gra w pasjansa. Ta aktualizacja wprowadza nową historię do rozegrania wraz z nowym wydarzeniem o ograniczonym czasie trwania, z których to ostatnie jest tematem letnim. Jeśli chodzi o historię, wracasz do biura w The Cubicle Pt. 2. Nawet jeśli nie ma przywiązanych wielkich celebrytów, posiadanie większej ilości treści do grania jest rzeczywiście dobrą rzeczą.

Dowództwo Floty Star TrekDarmowe Wydaje się, że większość ludzi to lubi Dziwne nowe światyczyli niezwykłe miejsce na nowość Star Trek pokazać się. Przez ostatnie… stulecie bardzo dzieliły. W każdym razie nowy program oznacza nową zawartość dla starej gry i oto jesteśmy. Jest tu kilku nowych oficerów, oczywiście dowodzonych przez Dziwne nowe światy wersja Kapitana Pike’a. Istnieje również kilka nowych węzłów badawczych Drzewa Galaktycznego, w tym kilka nowych węzłów głównych. Nowa fabuła? Tak, rzeczywiście. Dostępna jest również nowa funkcja w postaci holodeku, która pozwala ponownie cieszyć się dawnymi fabułami. W sumie dość solidna aktualizacja gry.

World of Tanks Blitz — wojna 3DWygląda na to, że kolejna dziwna aktualizacja dla World of Tanks Blitz. Zobaczmy. Wydarzenia Tankotron i poziomy bonusowe, Operacja Arcade Arena i ciężki Blasteroid. Nie jestem pewien, co się z nimi dzieje, ale są. Dodano nową japońską gałąź z sześcioma czołgami ciężkimi, mapa Castilla zyskała kilka ulepszeń graficznych i poprawiono fizykę listowia, a gra naprawdę naciska na różne tryby, w tym Big Boss, Gravity Force i Powstanie. Nie wiem. Uruchom grę, jeśli chcesz uporządkować to spaghetti.

Krajobrazy wiejskieZa darmo Dla naszej obowiązkowej darmowej aktualizacji łamigłówek tym razem, pójdę z Krajobrazy wiejskie. Tak, jest wiele „Krajobrazy” Gry. Wybrałem ten ze względu na jego szokujące nowe rewelacje. Gloria przeprowadza się do nowej posiadłości Green Hills i poznaje nową postać o imieniu Alfred. Jego praca? Lokaj. Więc tutaj dzieją się dwie rzeczy. Po pierwsze, istnieje duża szansa, że ​​Batman jest teraz częścią Austinverse. Po drugie, nowy rywal dla Austina? To może być ostre, jeśli się spotkają. „Scapes Endgame” gdy? W przeciwnym razie jest to całkiem normalna aktualizacja Playrix pod każdym względem.

MARVEL Strike Force: Squad RPGDarmowe Całe mnóstwo X Men rzeczy w tym. Główną częścią tej nowej wersji jest wydarzenie Plaga Głodu, skupiające się na Drugim Jeźdźcu Apokalipsy, Łotrzykowi Głodu. Będziesz musiał wzmocnić swój Siła, Młodzi Avengersioraz W ludziach postaci, aby zdobyć dla niej odłamki. Szczerze mówiąc, brzmi bardzo skomplikowanie. Jest też nowe wydarzenie Raid, w którym możesz zdobyć odłamki Gambitu, jeśli chcesz skompletować zestaw. Twoje cztery nowe grywalne postacie w tej aktualizacji to Rogue (oczywiście), Sunfire, Mighty Thor i Valkyrie. Są też nowe kostiumy. Kapitan Ameryka (Sam) – zupełnie nowy, Thor – Miłość i grzmot oraz Nico Minoru – Uciekinierzy. Jest tu kilka innych rzeczy, ale jeśli jesteś zainteresowany, pozwolę ci się poszperać.

Black Desert MobileBezpłatny

Black Desert MobileNotatki o aktualizacji są tak zwięzłe, jak mogłyby być, a jednocześnie zawierają pewne informacje wykraczające poza najbardziej ogólne szczegóły. Oto, co mi mówi: aktualizacja Kamasylvii. Aktualizacja gryfa. Nowe wydarzenia. Korekty salda klas. Jestem pewien, że będzie to coś znaczyło dla osób, które już grają w tę grę, więc to jest najważniejszy tłum, o który zadbano. Ale dla biednego Shauna, próbując wypełnić akapit? Jak kilka kropel wody na środku pustyni. jestem spieczony, więc nie ma dla ciebie upragnionej nagrody, Black Desert Mobile.

AFK ArenaDarmowe Bardzo typowe AFK Arena aktualizacja, która brzmi, jakby nie było tu wiele, ale jeśli wiesz, jaka jest średnia AFK Arena aktualizacja wygląda na to, że wiesz, że w kolbie jest dużo kukurydzy. Pojawia się nowy bohater Maulera, Anasta – Ofiara, z wydarzeniem Bountiful Trials. Treasure Scramble jest tutaj i najwyraźniej zostanie w pobliżu, więc to jest fajne. Jest cała masa nowej zawartości do grania w wielu różnych trybach i wydarzeniach, więc upewnij się, że przyjrzysz się temu, jeśli spodoba ci się ten.

Star Traders: Granice6,99 USD Minęło sporo czasu, odkąd pojawiliśmy się w naszym programie Granice Star Traders, ale nie myśl, że nie jest aktualizowany. Najnowszy z nich to nowy statek dodany do gry w postaci Caliga Vindex. Karty odzyskiwania, które mogą tworzyć Kontakty, mogą teraz tworzyć Kontakty Hunna, a niektóre współczynniki odradzania się itp. zostały dostosowane. Niewiele więcej na mnie skacze, więc przypuszczam, że dam upragnione UMMSotW nagroda za ten tydzień, ze względu na dawne czasy.

To jest podsumowanie ważnych aktualizacji z zeszłego tygodnia. Jestem pewien, że trochę pominąłem, więc możesz skomentować poniżej i dać znać wszystkim, jeśli uważasz, że coś powinno zostać wspomniane. Jak zwykle, główne aktualizacje będą prawdopodobnie miały własne wiadomości w tym tygodniu, a ja wrócę w następny poniedziałek, aby podsumować i wypełnić puste miejsca. Miłego tygodnia!Źródło : https://toucharcade.com/2022/06/20/best-iphone-games-updates-2022-afk-arena-tetris-beat-black-desert-mobile-marvel-strike-force-patch-notes-june/