Telewizor UGOOS AM6B Plus 4K teraz tylko za 134,92 USD [Summer Sale]


UGOOS od dawna słynie z produkcji wysokiej jakości pudełek telewizyjnych, a nie tak dawno temu na rynku pojawiła się najnowsza kreacja. To potężny dekoder, który nazwano Telewizor UGOOS AM6B Plus. Oczywiście cena tego urządzenia nie jest tak budżetowa, ale dlaczego nie kupić wysokiej jakości o doskonałej wydajności.

Kup UGOOS AM6B Plus na Aliexpress Sprawdź Letnią Wyprzedaż Do 70% ZNIŻKI na Aliexpress

Projekt

Wygląd konsoli jest bardzo dyskretny i zwięzły. Przedstawiony jest w postaci małego czarnego kwadratu. Urządzenie ma niską wagę – tylko 300 g, dzięki czemu można je umieścić w dowolnym dogodnym dla użytkownika miejscu. Ale najciekawsze w tym smart tv boxie jest to, że jego korpus jest w całości wykonany z metalu, co odróżnia go od innych. Producent świadomie wybrał jako materiał metal, ponieważ nie pozwala on na przegrzanie urządzenia pod dużym obciążeniem. Rogi urządzenia są lekko zaokrąglone, a na jego górnej części widnieje firmowe logo napisane w kolorze białym. W literze „O” widać wskaźnik pokazujący stan pracy dekodera. Z przodu znajdują się otwory, które pozwalają na dobre chłodzenie dekodera. To samo widać po lewej stronie. Po tej samej stronie znajdują się również dwie anteny i przycisk do włączania dekodera.

Sprzęt komputerowy

UGOOS AM6B Plus jest wyposażony w bardzo wydajny czterordzeniowy procesor Amlogic S922XJ z dwoma rdzeniami ARM Cortex-A53 do 1,8 GHz i czterema innymi ARM Cortex-A73 do 2,2 GHz. Wydajność takiego procesora zdecydowanie nie jest do odebrania, ponieważ jest on w stanie poradzić sobie z tak ciężkimi grami jak PUBG i World of Tanks. Za grafikę odpowiada MaliTM-C52, więc urządzenie nie boi się żadnych ciężkich gier i aplikacji. Pudełko z Androidem ma 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wbudowanej. Ale w razie potrzeby można go rozszerzyć, wkładając kartę pamięci. System operacyjny Android 9.0 oraz preinstalowana aplikacja Play Market umożliwią instalowanie różnych aplikacji i gier na urządzeniu.

System operacyjny

System operacyjny to czysty Android w wersji 9.0, dzięki obsłudze Dolby i innych technologii, użytkownik może skonfigurować wiele parametrów obrazu i dźwięku, przy okazji jest tutaj na tym samym wysokim poziomie, co wideo. Tak szczegółowych ustawień technologii i samego wyświetlacza nie znajdziesz w żadnym innym smart tv boxie. Jeśli nie lubisz czystego Androida, zawsze możesz zastąpić go wygodnym dla Ciebie launcherem, na przykład, którego interfejs jest jak najbardziej zbliżony do Android TV.

Łączność

UGOOS AM6B Plus łączy się z Internetem za pomocą szybkiego WiFi 2,4 GHz lub 5 GHz + WiFi 6 (802.11ax). Anteny zewnętrzne są dobrym dodatkiem do promienia odbioru. Jeśli masz dostęp do gigabitowego kanału internetowego, masz możliwość skorzystania z połączenia kablowego do portu LAN 10/100/1000 Mb/s.

Przeczytaj także: UGOOS UT8 Pro Mini PC jest teraz oferowany za 174,99 USD [Coupon Deal]

Gdzie kupić

UGOOS AM6B Plus TV Box nie jest obecnie sprzedawany w AliExpress za jedyne 134,92 dolarów na letniej wyprzedaży. Kliknij poniższy przycisk, aby zamówić teraz:

Kup UGOOS AM6B Plus na Aliexpress Sprawdź Letnią Wyprzedaż Do 70% ZNIŻKI na AliexpressŹródło : https://www.igeekphone.com/ugoos-am6b-plus-4k-tv-box-now-just-at-134-92/