Świętuj 10 lat wielkich boomów na konsolach z WoT Modern Armor

World of Tanks: 10 lat na konsolach!

Wargaming obchodzi dziesięciolecie obecności na konsolach i zapowiada długotrwałe świętowanie tego wydarzenia!

Historia sukcesu

World of Tanks: Xbox 360 Edition został uruchomiony dziesięć lat temu, a był jedną z pierwszych gier free-to-play oferowanych na konsolach. Następnie wersja konsolowa WoT trafiła na konsole PlayStation w 2016 roku. Po kilku iteracjach wersja konsolowa gry stała się World of Tanks Modern Armor – wersja, która zawiera ponad 1000 grywalnych czołgów z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

Świętowanie dziesięciolecia

Obchody dziesięciolecia rozpoczęły się już, a Wargaming zapowiada, że będą trwać przez cały rok. Zostało to zaznaczone premierą nowych Celebration War Chests, a także uroczystością Anniversary: Big X Community Op, która nagrodzi graczy dwoma darmowymi czołgami: Lago M38 i T-34-88. Kolejna część wydarzenia rozpocznie się 13 lutego i obejmie jeszcze więcej nagród, takich jak Garage Gear. Weterani gry otrzymają również darmowy lub mocno przeceniony czołg MBT-B Tier X.

Dodatkowe nagrody i wydarzenia specjalne

Ponadto gracze będą mogli zdobywać co miesiąc nagrody związane z wydarzeniami specjalnymi. Pełne szczegóły obchodów są dostępne na stronie World of Tanks Modern Armor.

Źródło : www.mmobomb.com