Święta w World of Tanks z Vinnie Jones jako dowódcą!

Nowe wydarzenie w grze World of Tanks z celebrytą Vinne Jonesem

Witajcie żołnierze! W grze World of Tanks rusza nowe wydarzenie z udziałem słynnego aktora filmowego Vinne Jonesa. O czym warto wiedzieć?

Wyjątkowe nagrody dla graczy World of Tanks

W trakcie wydarzenia gracze będą mieli okazję odwiedzić wioskę świąteczną, gdzie otrzymają prezent w postaci nowego czechosłowackiego czołgu Pzw.39. Ponadto, Vinnie Jones osobiście będzie wręczać specjalne misje i zadania, które po wykonaniu odblokują unikalne nagrody inspirowane celebrytą, takie jak style 2D, naklejki, napisy z kultowymi frazami, a nawet samego Vinnie Jonesa jako dowódcę czołgu z ekskluzywnym dubbingiem. Ponadto, gracze mogą liczyć także na specjalne nagrody z Prime Gaming i Steam.

Wyrusz na celebrycką wyprawę w World of Tanks Blitz

Gracze World of Tanks Blitz mogą wziąć udział w 10-stopniowej wyprawie z Vinnie Jonesem, która pozwoli im zdobyć kolekcjonerskie przedmioty, avatary i tła profilu w stylu celebryty. Po ukończeniu wszystkich 10 etapów gracze otrzymają największy prezent spod choinki, czyli załącznik „Final Argument”.

Dwukrotnie więcej nagród w World of Tanks Modern Armor

Jeśli preferujesz World of Tanks Modern Armor, rusza podwójna dostawa nagród w trakcie wydarzenia, w tym kosmetyki, ośmiornice, premium czas, a nawet czołg ciężki Charlemagne. Tymczasem, zachęcamy do obejrzenia specjalnego filmu Wargaming, który został stworzony specjalnie na ten okazję, aby uczcić pojawienie się Vinnie Jonesa w grze strategicznej.

Źródło : www.bing.com