Święta operacje w World of Tanks z Vinnie Jonesem – rozpoczęte!

Nowe wydarzenie World of Tanks – Holiday Ops 2023 z Vinnie Jonesem

Nowa Zima, Nowe Wydarzenie

World of Tanks zaprasza graczy na tank-on-tank violence z okazji Holiday Ops 2023, w którym główną gwiazdą jest Vinnie Jones. Gracze będą mieli okazję do odwiedzenia Holiday Village i otrzymania prezentu w postaci nowego Premium Czechosłowackiego czołgu lekkiego Pzw.39. Dowódca Vinnie Jones czeka w siedzibie, aby wydawać specjalne misje i zadania. Wykonanie jego misji odblokuje nagrody inspirowane gwiazdą, w tym style 2D, naklejki, napisy z ikonicznymi frazami oraz samego Vinnie Jonesa jako dowódcę czołgu z ekskluzywnym voiceoverem. Dodatkowo, dostępne będą upominki w Prime Gaming i Steam.

Wielka Nagroda dla Graczy Blitz

Gracze World of Tanks Blitz mogą wziąć udział w 10-stopniowej quest-celebryckiej z Vinnie Jonesem, zbierając kolekcjonerskie przedmioty, avatary oraz tła profilowe, w stylu Vinnie Jonesa. Ukończenie wszystkich 10 etapów pozwoli otrzymać największy prezent pod choinką – „Final Argument” attachment.

Podwójne Nagrody Dla Miłośników World of Tanks Modern Armor

Jeśli World of Tanks Modern Armor jest bardziej Twoim stylem, otrzymasz podwójne nagrody biorąc udział w indywidualnym wyzwaniu oraz wydarzeniu społecznościowym Holiday Op. Możesz zdobyć kosmetyki, boosterki, Premium Time oraz czołg ciężki Charlemagne.

W międzyczasie, ciesz się mini filmem, który Wargaming przygotował, aby uczcić pojawienie się Vinnie Jonesa w grze strategicznej.

Źródło : www.bing.com