Świat Tanków Modern Armor, jedna z pierwszych gier free-to-play na konsolach, kończy 10 lat

Osiągając nowe cele w grze World of Tanks Modern Armor!

Wargaming, ceniony deweloper i wydawca gier online, z dumą świętuje 10. rocznicę przełomowego sukcesu gry konsolowej World of Tanks Modern Armor. W 2014 roku World of Tanks: Xbox 360 Edition zadebiutowało na konsoli Xbox jako jedna z pierwszych gier free-to-play na Xbox 360. Ekspansja na rynek konsolowy kontynuowała się, a w 2016 roku gra stała się dostępna na PlayStation. W ciągu ostatniej dekady gra ciągle ewoluowała, a najnowsza odsłona, World of Tanks Modern Armor, pojawiła się w 2021 roku. World of Tanks Modern Armor oferuje ponad 1000 czołgów, prezentując pojazdy i technologię z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

Podziękowania dla graczy i wielkie plany na przyszłość

“Dziesięć lat temu World of Tanks zadebiutowało na Xbox, dostarczając jedną z pierwszych gier free-to-play dla konsoli” – powiedział Victor Kislyi, CEO Wargaming. “Pragnę serdecznie podziękować graczom na całym świecie, którzy cieszyli się naszą grą i przyczynili się do jej rozwoju, a także specjalne uznanie dla naszego studia w Chicago, którego zaangażowanie umożliwiło ten niezwykły rozwój w ciągu ostatniej dekady. Gdy stajemy na progu kolejnych 10 lat, możecie być pewni, że szykujemy się do jeszcze większych przygód i wielkich planów.”

Świętowanie 10-lecia World of Tanks Modern Armor

Świętowanie 10. rocznicy gry World of Tanks Modern Armor potrwa przez cały rok 2024! Uroczystości rozpoczęły się 6 lutego, gdy zadebiutowały nowe skrzynie Celebrations War Chests, a wszyscy gracze zostali zaproszeni do udziału w uroczystościach: Big X Community Op, od których zależy zdobycie dwóch darmowych czołgów: nowego Lago M38 i klasycznego T-34-88. Dodatkowe nagrody z okazji 10-lecia będą dostępne od 13 lutego, w tym sprzęt garażowy oraz – tylko dla weteranów – darmowy lub mocno przeceniony czołg Tier X MBT-B.

Nowe czołgi i wydarzenia tematyczne

W tym roku World of Tanks Modern Armor wprowadzi nowe czołgi, które gracze będą mogli zdobywać i ulepszać. Obejmuje to nową linię drzew technologicznych zawierającą niemieckie lekkie czołgi i niszczyciele czołgów do trybu Zimnej Wojny rozpoczynając od lutego, a także nową linię drzew technologicznych z okresu II wojny światowej, która pojawi się wiosną.

“Nasi gracze uwielbiają, gdy dodajemy nowe czołgi do gry” – powiedział główny projektant Brenden McCormack, “Nie ma lepszego sposobu na ich świętowanie i naszą grę, niż dodawanie kolejnych darmowych treści, które gracze mogą zdobyć.”

Przez cały rok gracze mogą również oczekiwać serii ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines oraz powrót popularnych aktywności, takich jak wyzwanie Złotego Tygodnia, Tankfest i wiele więcej.

Dla szczegółowych informacji na temat obchodów 10-lecia i aktywności, odwiedź stronę: http://console.worldoftanks.com

Źródło : www.bing.com